4500 TL Oyun ve Render Odaklı Sistem Toplama

MasterWeb

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herkese.

4500 TL'ye şöyle bir sistem topladım. Sistemde bol bol render yapacağım için i7 seçmek zorunda kaldım. 1 sene geçmeden ekran kartını upgrade etmeyi düşünüyorum. Sistemde herhangi bir eksiklik mevcut mu? Ya da bu parça yerine şu parça olsaydı daha iyi olur gibi?

4.5kkkk.png

Bu hafta içerisinde sistemi toplayacağım arkadaşlar. Yorumlarınız önemli benim için.

Merhaba herkese.

4500 TL'ye şöyle bir sistem topladım. Sistemde bol bol render yapacağım için i7 seçmek zorunda kaldım. 1 sene geçmeden ekran kartını upgrade etmeyi düşünüyorum. Sistemde herhangi bir eksiklik mevcut mu? Ya da bu parça yerine şu parça olsaydı daha iyi olur gibi?

Eki Görüntüle 276366

Bu hafta içerisinde sistemi toplayacağım arkadaşlar. Yorumlarınız önemli benim için.

Bence amd odaklı kurabilirsin 1060 öneriyorum.

Ryzen ben de düşündüm fakat sisteme Windows dışında Mac OS X de kuracağım için işlemci tarafında Intel'i seçmek zorunda kalıyorum. Çünkü AMD, bu işlemi gerçekleştirmeye olanak tanımıyor maalesef.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı