4500 TL sistem tavsiyesi

BurakCan

Hectopat
Daha fazla  
Bu foruma güvendiğim için buraya açtım gidip hazır toparlanmış bir kasa almak istemiyorum son çare öyle bir kasa almak tabii ki dede önce sizi sormak istedim çünkü PC montajlarınızdaki bilgisayarlar tam bir canavar...
Parça listesine sadece 750W lık bir Power eklemeyin diğer hepsini ekleyin bende uygunsa alayım...

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan bilgisayar almak için çok yanlış zaman. Hele ki o bütçeye. Z97 chipsetli anakartlar ve 4790 çıktı. 4790K haziran ayında gelicek haziran ayını beklemeni tavsiye ederim.

Kullanım amacı?
Kullanım amacı oyunlardan yüksek FPS alma video render kullanımı malum ben youtubeye Oyun videoları yükleyen biriyim ki oyundan yüksek FPS almalıyım...
Render yaparken de bi o kadar hızlı olmasını isterim...

Şuan bilgisayar almak için çok yanlış zaman. Hele ki o bütçeye. Z97 chipsetli anakartlar ve 4790 çıktı. 4790K haziran ayında gelicek haziran ayını beklemeni tavsiye ederim.
Elimin altında 6 yıllık bir PC var kardeşim yani yeni nesil oyunlardan aşırı derece düşük fps alınca ve eskide olan oyunlar gelişince onları bile oynıyamaz oldum bu cidden can sıkıcı bir durum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı