4500 TL sistem toplama

BABAPURO

Picopat
Arkadaşlar tek oynayacağım oyunlar: Roblox ve Minecraft.

Fazla oyun oynamadığım için 2 tane oyun oynama fırsatım var.

1.60 GHz ve 2 GB ekran kartı ile Roblox ile Minecraft oynadım ve 30 FPS ile :( yani 100 FPS bana yeter de artar.

Teker teker parça almak istemiyorum, bu yüzden tek bir yerden sistem atın lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar tek oynayacağım oyunlar: Roblox ve Minecraft.

Fazla oyun oynamadığım için 2 tane oyun oynama fırsatım var.

1.60 GHz ve 2 GB ekran kartı ile Roblox ile Minecraft oynadım ve 30 FPS ile :( yani 100 FPS bana yeter de artar.

Teker teker parça almak istemiyorum, bu yüzden tek bir yerden sistem atın lütfen.

Gta 5 yüksek ayarlarda kasmadan oynatan bir pc toplarsın. Ben öneremem malesef sistem.

Gta 5 yüksek ayarlarda kasmadan oynatan bir pc toplarsın. Ben öneremem malesef sistem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konu sahibi tek tek toplayabilirse öneri yapabilirim. Bu paraya satılan hazır sistemleri pek önermem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konu sahibi tek tek toplayabilirse öneri yapabilirim. Bu paraya satılan hazır sistemleri pek önermem.

1660 Super toplanabilir bu fiyata, ondan hesab yaptım.

GTX 1660 Super'li bir sistem dizilebilir o paraya, ama sadece o iki oyunu oynayacaksanız fazla gerek yok, Athlon 200GE'nin içindeki Vega 3 bile yeterli olur diye düşünüyorum o iki oyuna.

GTX 1660 Super'li bir sistem dizilebilir o paraya, ama sadece o iki oyunu oynayacaksanız fazla gerek yok, Athlon 200GE'nin içindeki Vega 3 bile yeterli olur diye düşünüyorum o iki oyuna.

İleride değişebilir oyun zevki, bir kaç ay sonra bile değişebilir. Veya yazılım, montaj, photoshop vs. işlerine girmek isterse, sistemde güzel olduğundan sorun çıkmaz.

Bu sistemi 1 TB HDD alarak satın alacağım sizce?
İleri de değişebilir, birkaç ay sonra bile değişebilir. Veya yazılıma, montaj, Photoshop vs. işlerine girmek isterse, sistemde güzel olduğundan sorun çıkmaz.

Yani belki meme içerikli oyun editliyebilirim.

Dostum artık en ucuzu 5000 TL.

Alınmaz malesef, bu fiyata çok daha iyisini toplarsınız, hazır sistemleri önermem. HDD yerine SSD daha iyi, Sinerji veya başka bir yerden toplayıp size atarlar, ve ordan montaj hizmetiyle, size parçaları birleştirip gönderirler.

Yani belki meme içerikli oyun editliyebilirim.

Dostum artık en ucuzu 5000 TL.

Siz sanırım 2070 Super ile karıştırdınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı