4500 TL telefon önerisi

Hocam en güzeli yurt dışı Android cihazlara yönelmeniz daha iyi olur. Kıyı da köşede duran son 1 yıldır sinyal alan cihazınız varsa onun da IMEI'sini attırın veya sağlam bir IMEI atılırsa sorunsuz şekilde kullanırsınız.

Hocam en güzeli yurt dışı Android cihazlara yönelmeniz daha iyi olur. Kıyı da köşede duran son 1 yıldır sinyal alan cihazınız varsa onun da IMEI'sini attırın veya sağlam bir IMEI atılırsa sorunsuz şekilde kullanırsınız.

Yurt dışı düşünmüyorum maalesef babamla aynı telefonları alacağımız için sıkıntı olabilir.

Ne gibi sıkıntı hocam?

IMEI'si olan eski telefon yok ve babam tereddüte düşüyor acaba sıkıntı çıkar mı diye yazılımsal.

Aklımda bu modeller var nasıldır?

Son düzenleme:
IMEI'si olan eski telefon yok ve babam tereddüte düşüyor acaba sıkıntı çıkar mı diye yazılımsal.

Redmi 10 daha mantıklı hocam.

İmei ilgili herhangi bir sıkıntı olmaz o eski de kalan birşey artık. 4500 bandında yurtdışı cihaz olarak biraz daha üst segment cihaz alırsınız diye öneri yapmıştım. Onun haricinde atmış olduğunuz redmi 10 şuan için iyi bir cihaz

Redmi 10 daha mantıklı hocam.

IMEI ilgili herhangi bir sıkıntı olmaz o eski de kalan bir şey artık. 4500 bandında yurt dışı cihaz olarak biraz daha üst segment cihaz alırsınız diye öneri yapmıştım. Onun haricinde atmış olduğunuz Redmi 10 şu an için iyi bir cihaz.

Teşekkürler öneriniz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı