4500 TL Twich için sistem ve ekipman önerisi

Quantarus

Kilopat
Daha fazla  
Twitch'te kaliteli ve Youtube videolarında kasmayacak bir oyun sistemi ve kaliteli güzel ekipmanlar önerebilirseniz sevinirim.

Oynayacağım oyunlar CS:GO, PUBG, EU4 vb.

İkinci el düşürseniz 3800 TL'ye MSI 4G GTX970'li sistem var. Ekran kartı ve işlemci oyunlarda 60 dereceyi görmüyor. Satın alırsanız ben de üzerine para ekleyip Monster laptop alacağım, kasa sevmedim evi daralttı.

İkinci el düşürseniz 3800 TL'ye MSI 4G GTX970'li sistem var. Ekran kartı ve işlemci oyunlarda 60 dereceyi görmüyor. Satın alırsanız ben de üzerine para ekleyip Monster laptop alacağım, kasa sevmedim evi daralttı.
İşlemciyi 1500x yapıp ekran kartını 6 gb yapsam daha iyi olur önerin için teşekkür ederim :)

İşlemciyi 1500x yapıp ekran kartını 6 gb yapsam daha iyi olur önerin için teşekkür ederim :)
Yayıncılık için R5 1600 çok daha iyi olur. İşlemcinin farkını fazlası ile hissedersiniz. Amazon.de üzerinde 6GB versiyonları da ucuz. İstiyorsanız 100TL gibi farkla alınabiliyor.

Yayıncılık için R5 1600 çok daha iyi olur. İşlemcinin farkını fazlası ile hissedersiniz. Amazon.de üzerinde 6GB versiyonları da ucuz. İstiyorsanız 100TL gibi farkla alınabiliyor.
3 GB oyunlarda sıkıntı çıkartabilir o yüzden senin önerilerine uyup ekipmandan kısarım biraz çok sağol :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı