4500 TL'ye 3500X 1660S alınır mı?

Katılım
21 Eylül 2018
Mesajlar
17.352
Makaleler
11
Çözümler
99
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
@xbox5zagor Hayatında bu firmaların ürünlerini kullandın mı? Galax firmasını sana kısaca diyeyim, Avrupa'nın Evga firması gibidir. ASRock ise sağlamlık ve kalite anlamında en iyi üreticiler arasındadır. Adata ise bazı SSD'leri hariç oldukça kaliteli ve sorunsuz bir firmadır. Eğer dediğin gibi 3. dünya ülkeleri kullanıyorsa, neden Almanya, Norveç ve Amerika gibi ülkeler bu markaları çokça tercih ediyor? Keşke YouTube'dan biraz videolara göz atsan.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

xbox5zagor

Centipat
Katılım
29 Aralık 2019
Mesajlar
573
Çözümler
3
@xbox5zagor Arkadaşım ne boş yaptın ya. Hayatında bu firmaların ürünlerini kullandın mı? Galax firmasını sana kısaca diyeyim, Avrupa'nın Evga firması gibidir. ASRock ise sağlamlık ve kalite anlamında en iyi üreticiler arasındadır. Adata ise bazı SSD'leri hariç oldukça kaliteli ve sorunsuz bir firmadır. Eğer dediğin gibi 3. dünya ülkeleri kullanıyorsa, neden Almanya, Norveç ve Amerika gibi ülkeler bu markaları çokça tercih ediyor? Keşke YouTube'dan biraz videolara göz atsan..

Üslubunuza dikkat edin! Galax firması hakkında yeteri kadar bilgi sahibiyim. Evga ile kıyaslanamaz bile. ASRock başlangıç seviyesi anakartların en kötülerindendir. Adata markasını SU650 model SSD kullananlar iyi bilir! Dark markasını bilmem konuşmamıza gerek var mı?

YouTube'da video izlememi tavsiye etmişsiniz. Kuvvetle muhtemeldir ki yabancı diliniz yok. Size tavsiyem yabancı dil öğrenmeye çalışın ve Tom's Hardware, CNET gibi forumları takip edin aksi halde daha çok yanılırsınız.
 

Yeni konular

Yukarı