4500 TL'ye kadar telefon önerisi

Merisian

Hectopat
Oyun oynamak için değil de sosyal medyada dolaşırken video izlerken vs. donmayan uzun ömürlü F/P bir telefon arıyorum. Öğrenciyim maksimum bu kadara çıkabiliyorum bütçe olarak.

Snapdragon'lu olması iyi. Geri kalan özellikleri diğer telefonlara göre idare ettirecek düzeyde.

Snapdragon'lu olması iyi. Geri kalan özellikleri diğer telefonlara göre idare ettirecek düzeyde.

Bütçeyi çok aşıyor ama alınabilecek olarak bakayım. Teşekkür ederim. İşlemci olarak Snapdragon mu en iyisi?

Bütçeyi çok aşıyor ama alınabilecek olarak bakayım. Teşekkür ederim. İşlemci olarak Snapdragon mu en iyisi?

Snapdragon işlemciler diğer Unisoc, JQLR, Helio P35, G25 gibi işlemcilerden daha fazla hız ve performans verir. Depolama tararfında da yavaşlık olmaz ama sizin fiyat aralığınızdaki en uygun işlemcili bu telefonu önerebildim.

Snapdragon işlemciler diğer unisoc, jqlr, Helio P35, G25 gibi işlemcilerden daha fazla hız ve performans verir. Depolama tararfında da yavaşlık olmaz ama sizin fiyat aralığınızdaki en uygun işlemcili bu telefonu önerebildim.

Bütçe değişti annemle konustum 5000-6000 arası diyor şu anda tekrardan bir öneri yapabilir misiniz?

Bütçe değişti annemle konustum 5000-6000 arası diyor şu anda tekrardan bir öneri yapabilir misiniz?
Bu telefon öneririm. 200 TL daha eklemeniz ve Şarj adaptörünü de ayrıca kendiniz eklemeniz gerektiğini belirteyim.

Bu telefon öneririm. 200 TL daha eklemeniz ve şarj adaptörünü de ayrıca kendiniz eklemeniz gerektiğini belirteyim.

M14 alın hocam ekranı pls ama işlemcisi Exynos olmasına rağmen güçlü bir işlemci.

Teşekkürler. Xiaomi olarak öneriniz var mıdır? Bu zamana kadar hep Xiaomi kullandım çok şaşmakta istemiyorum ama yine de varsa öneriniz bakayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı