4500 TL'ye monitör önerisi

Merhaba hocam geç cevap verdim kusura bakma , aldığım monitör aşağıda ki gibi çünkü ağırlıklı olarak FPS oyunları oynuyorum.

1 ms gtg var ve IPS panel, bütçeni artırırsan 2k 144-165hz monitör daha iyi olur, arttıramazsan bunu öneririm hem ucuz hem iyi.

Hocam Hz önemliyse bütçenizi ufak artırıp bunu almanızı tavsiye ederim.

Çözünürlük önemliyse ise bu hocam.

Pardon hocam 2. attığım monitör IPS değilmiş kusuruma bakmayın.

Şöyle hocam çok böyle profesyonel oyuncu olmadığım için 144 Hz yeteceğini düşünerek aldım Benq-Zowie 144Hz olanını. Önerileriniz için teşekkür ederim. Hakkımızdan hayırlısı bundan sonra artık inşallah ölü piksel muhabbeti ile karşılaşmam yıllar sonra hem kasa hem monitör birden aldım sabredemiyorumda hala 31 yaşında olmama rağmen :)
1 ms gtg var ve IPS panel, bütçeni artırırsan 2k 144-165hz monitör daha iyi olur, arttıramazsan bunu öneririm hem ucuz hem iyi.
Hocam Hz önemliyse bütçenizi ufak artırıp bunu almanızı tavsiye ederim.

Çözünürlük önemliyse ise bu hocam.

Pardon hocam 2. attığım monitör IPS değilmiş kusuruma bakmayın.

Merhaba hocam geç cevap verdim kusura bakma , aldığım monitör aşağıda ki gibi çünkü ağırlıklı olarak FPS oyunları oynuyorum.

Yerinizde olsam iade ederdim, TN panelin renk kalitesini hiç beğenmiyorum; sadece karşısından bakman gerekeceğini söylemiyorum bile. İade edip benim attığımı alabilirsiniz, son karar sizin yine.

Yerinizde olsam iade ederdim, TN panelin renk kalitesini hiç beğenmiyorum; sadece karşısından bakman gerekeceğini söylemiyorum bile. İade edip benim attığımı alabilirsiniz, son karar sizin yine.
Hocam ben monitörü sadece oyun oynamak için alıyorum az çok bilginiz olduğunu düşünüyorum BENQ-Zowie markasından FPS için monitörde ilk 2 firmasından birisidir. Günümüzde çoğu büyük turnuvalarda bile onların monitöründen başka monitör kullanılmıyor ki piyasada satılan çoğu monitörlerin GTG değerleri 1ms bile değil yazmıyorlar sadece.

Hocam ben monitörü sadece oyun oynamak için alıyorum az çok bilginiz olduğunu düşünüyorum BENQ-Zowie markasından FPS için monitörde ilk 2 firmasından birisidir. Günümüzde çoğu büyük turnuvalarda bile onların monitöründen başka monitör kullanılmıyor ki piyasada satılan çoğu monitörlerin GTG değerleri 1ms bile değil yazmıyorlar sadece.
Kaldı ki ben 10 yıllık laptop 60HZ'den buna geçiyorum o yüzden ben şuan eşşekten inip ata biniyormuşum gibi hissediyorum :)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı