4500 TL'ye RTX 2060 alınır mı?

Mehmet18

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Letgo'da 5000 TL'ye RTX 2060 Gigabyte OC ekran kartı buldum. Arkadaşla pazarlık yaptık, 4500 TL'ye anlaştık. Sizce alınır mı? Fiyatı cok ucuz geldi bana. 1 sene de garanti devam ediyor.

Hocam sistem toplamak içinse tavsiye etmem ama yükseltme yapıyorsanız ve ekran kartının sorunsuz çalıştığından eminseniz alabilirsiniz uygun fiyatta.

Güvendiğiniz biri değilse tavsiye etmem. Şu aralar çok fazla ETH rigi satılmak için ilana verildi. Üzerine 1000-1200 daha koyup sıfır alabilme şansınız var eğer bütçe sorun değilse. Şayet ben olsam öyle yapardım. Keza garantisi olsa bile herhangi bir arızada artık iade yapmaya başladı firmalar "eski fiyattan temin edemiyoruz" diye. Aklınızda olsun.

Güvendiğiniz biri değilse tavsiye etmem. Şu aralar çok fazla ETH rigi satılmak için ilana verildi. Üzerine 1000-1200 daha koyup sıfır alabilme şansınız var eğer bütçe sorun değilse. Şayet ben olsam öyle yapardım. Keza garantisi olsa bile herhangi bir arızada artık iade yapmaya başladı firmalar "eski fiyattan temin edemiyoruz" diye. Aklınızda olsun.

En mantıklısı sıfır almakta 6000 TL'ye link atar misiniz 2060.

En mantıklısı sıfır almakta 6000 TL'ye link atar misiniz 2060.
Birkaç gün önce 5699'a kadar indirmişlerdi. Şimdi de fena sayılmaz. İncehesap Cuma indirimlerini de bekleyebilirsiniz.

Japonya'dan 7000 liraya 3060 aldım ben bu arada.

Geri
Yukarı