4500 TL'ye telefon önerisi

Makaleler
5
Yer
Fortress Vader
iPhone SE konusu açmıştım dün, biraz daha alternatif bulmak için açıyorum bu konuyu. Ana amaç sosyal medya, video izlemek. Teşekkürler şimdiden.
Apple, bu yıl iPhone SE gibi bir telefon çıkartır mı?

Apple'ın bu sene iPhone SE gibi bir cihaz çıkaracağını sanmıyorum. Samsung Galaxy Note 10 Lite bakabilirsiniz. iPhone SE kamerası, işlemcisi, yazılımı, her şeyi ile memnun edecektir, tek eksisi batarya olacaktır.
Batarya ve ekran konusunda emin olamıyorum, ama iPhone rahatlığı var gerçekten. Teşekkürler.

Batarya ve ekran konusunda emin olamıyorum, ama iPhone rahatlığı var gerçekten. Teşekkürler.
Ben daha dün telefon aldığım için iPhone SE'yi denedim. Bana çok küçük geldi ve kasası, çentikleri filan hiç güzel durmuyor. Şahsen ben SE alacağıma az daha para ekler XR alırım.

Ben daha dün telefon aldığım içi iPhone SE'yi denedim. Bana çok küçük geldi ve kasası, çentikleri filan hiç güzel durmuyor. Şahsen ben SE alacağıma az daha para ekler XR alırım.
Şuan Asus Zenfone 5 kullanıyorum, güncelleme gelmeme olayı çok sinirimi bozuyor. Aldığım telefon 2 yıl içinde çöp oldu resmen. Ekranı büyüktü ancak, iPhone'u denemeden almam.

Şuan Asus Zenfone 5 kullanıyorum, güncelleme gelmeme olayı çok sinirimi bozuyor. Aldığım telefon 2 yıl içinde çöp oldu resmen. Ekranı büyüktü ancak, iPhone'u denemeden almam.
iPhone cihazı uzun süre güncelleme geldiği için tercih edeceksiniz anladığım kadarıyla, iOS uzun süre güncelleme vermesi uygulama desteğinden dolayı şart zaten. Genellikle bu güncellemeler ile batarya performansı düşüyor, Android tarafında da öyle ama güncellemeye zorlamıyor.

Mi Note 10 Lite 128 GB öneririm. 4bin TL olması lazım şu an. Ben 6 ay önce almıştım sanırım halen daha kullanıyorum. 7 Plus'tan geçmiştim daha hiç pişman olmadım ve IPhone'u aratmadı.

Geri
Yukarı