4500 TL'ye telefon önerisi

Kronik sorunlu mu?
Evet, Samsung Galaxy S20 FE kronik sorunlu bir cihaz.

1615111180918.png

iPhone cihazı uzun süre güncelleme geldiği için tercih edeceksiniz anladığım kadarıyla, iOS uzun süre güncelleme vermesi uygulama desteğinden dolayı şart zaten. Genellikle bu güncellemeler ile batarya performansı düşüyor, Android tarafında da öyle ama güncelleme zorlamıyor.
Evet, rahatlığından dolayı tercih etmek istiyorum.
Eğer çok yoğun kullanmam diyorsanız SE alın. Her yönüyle iyi bir cihaz. Kendimde kullanıyorum memnunum.
1 gün içinde genellikle sosyal medyada dolaşıyorum. Uzun bir seyahate gideceğim zaman her zaman power bank alıyorum, işimi görür sanırsam.
Mi Note 10 Lite 128 GB öneririm. 4bin TL olması lazım şu an. Ben 6 ay önce almıştım sanırım halen daha kullanıyorum. 7 Plus'tan geçmiştim daha hiç pişman olmadım ve IPhone'u aratmadı.
Xiaomi pek düşünmüyorum, satış sonrası destekleri ve arayüzlerinden hoşlanmamamdan dolayı.
Pek bir bilgim yok bu cihaz hakkında. Kronik sorun varmış, başımız ağrımasın daha sonra.

Evet, rahatlığından dolayı tercih etmek istiyorum.

1 gün içinde genellikle sosyal medyada dolaşıyorum. Uzun bir seyahate gideceğim zaman her zaman Power bank alıyorum, işimi görür sanırsam.

Xiaomi pek düşünmüyorum, satış sonrası destekleri ve arayüzlerinden hoşlanmamamdan dolayı.

Pek bir bilgim yok bu cihaz hakkında. Kronik sorun varmış, başımız ağrımasın daha sonra.

Zaten hep F/P ürünlerinde bizi bulur bu sorunlar ahh Samsung...

Geri
Yukarı