4500 TL’ye telefon tavsiyesi

706143

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul/Beşiktaş-KKTC
Telefon değiştireceğim, iPhone istemiyorum, OPPO bulamam, Samsung ve Xiaomi arasında kaldım.
Bütçe Türkiye şartlarında yaklaşık 4.500 TL civarı, aklımda Mi 9T vardı ama galiba ghost screen sıkıntısı yaşayanlar varmış, o yüzden biraz soğudum.
Kamerası iyi olsun, parmak izi okuyucusunun ekrana gömülü olması daha iyi olur, arkada kötü duruyor, yan tarafta olan telefon kullandım pek kullanışlı değil. Çok büyük olmasına gerek yok, boyut fazla önemli değil hatta kompakt olursa iyi olur, Mi 9T’nin boyutları hoşuma gitmişti. Mi 9T alsam yeterli gelir mi acaba? Hala aklımdan çıkmış değil. 😁
Öyle abartı özelliklerinin olmasına gerek yok, oyun oynamayacağım, oynasam bile hafif oyunlar olur. Bataryası 1 günü çıkartsın yeter.
Şimdiden teşekkür ederim. 😁

Telefonda oyun oynamıyorsan bence önemli değil hangi seçimi yapcağın. Kriter batarya süresi, kompaktlık, parmak izi. Aslında 2000₺'lik telefon bile işini görür Redmi Note serisinden bir telefon al geç.
Bundan önce Redmi Note 7 kullanıyordum, açıkçası pek Redmi serisine bulaşasım yok, Mi 9T alsam nasıl olur? Dediğiniz gibi normal bir telefon da isteklerimi karşılar ama en az 2-3 yıl kullanacağım alırsam. 😁

Bundan önce Redmi Note 7 kullanıyordum, açıkçası pek Redmi serisine bulaşasım yok, Mi 9T alsam nasıl olur? Dediğiniz gibi normal bir telefon da isteklerimi karşılar ama en az 2-3 yıl kullanacağım alırsam. 😁

Mi9T güzel gibi görünüyor. Ghosting de aşırı fazla değildir. Oyun oynamayacaksın zaten PC varken telefonda oyun oynamazsın diye düşünüyorum. Alo demek için alıyorsan al direkt.

Hüseyin, şu pozitifliğine, güleçliğine hayranım yahu. Her konuda her cevapta gülmeyi başarıyorsun, dilerim hep böyle devam eder hayatın. :D Telefon olarak da, samsung'lardan pişman olmazsın bence ama F/P olarak Xiaomi çok duyuruyor adını.

Mi 9T güzel gibi görünüyor. Ghosting de aşırı fazla değildir. Oyun oynamayacaksın zaten PC varken telefonda oyun oynamazsın diye düşünüyorum. Alo demek için alıyorsan al direk.
Ben PRO modelini almayı düşünüyordum, sonra gereksiz olur diye vazgeçtim, zaten aralarında hemen hemen işlemcileri dışında fark yok. Ghosting kullanırken rahatsız etmeyecek bir şey ise alıp geçerim. 😁
Hüseyin, şu pozitifliğine, güleçliğine hayranım yahu. Her konuda her cevapta gülmeyi başarıyorsun, dilerim hep böyle devam eder hayatın. :D Telefon olarak da, Samsung'lardan pişman olmazsın bence ama F/P olarak Xiaomi çok duyuruyor adını.
Teşekkür ederim, sizlerin de hayatınız böyle olsun. 😁 Samsung telefonlara baktım da arayüzleri pek hoşuma gitmiyor, ama alırsam alışırım herhalde. Xiaomi daha önce kullandığım için alışkınım, galiba Xiaomi alacağım, ama araştırmaya devam edeceğim. 😁

Ben PRO modelini almayı düşünüyordum, sonra gereksiz olur diye vazgeçtim, zaten aralarında hemen hemen işlemcileri dışında fark yok. Ghosting kullanırken rahatsız etmeyecek bir şey ise alıp geçerim. 😁

Teşekkür ederim, sizlerin de hayatınız böyle olsun. 😁 Samsung telefonlara baktım da arayüzleri pek hoşuma gitmiyor, ama alırsam alışırım herhalde. Xiaomi daha önce kullandığım için alışkınım, galiba Xiaomi alacağım, ama araştırmaya devam edeceğim. 😁
İyi dileklerin için teşekkür ederim. Temennim dilediğin gibi, hoşuna gidecek bir telefon seçmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı