4500 TL’ye telefon tavsiyesi

2 aylık Mi Note 10 Lite kullanıcısıyım. Açıkçası telefon beni baya memnun etti, kamerası gayet güzel ve işlevleri sorunsuz çalışıyor. Ekrana her bakan bir daha bakıyor, yanlardaki 3D kıvrımlar daha da güzel gösteriyor cihazı. En sevdiğim yanı ise 5.260 mAh gibi bir bataryaya sahip ki bu devasa bir batarya. Yoğun kullanımda 2 günü rahat çıkarıyor. Demem o ki işini rahat görecek cihaz, memnun kalırsın.

2 aylık Mi Note 10 Lite kullanıcısıyım. Açıkçası telefon beni baya memnun etti, kamerası gayet güzel ve işlevleri sorunsuz çalışıyor. Ekrana her bakan bir daha bakıyor, yanlardaki 3D kıvrımlar daha da güzel gösteriyor cihazı. En sevdiğim yanı ise 5.260 mAh gibi bir bataryaya sahip ki bu devasa bir batarya. Yoğun kullanımda 2 günü rahat çıkarıyor. Demem o ki işini rahat görecek cihaz, memnun kalırsın.
Hocam parmak izi okuyucusu ekranda değil mi? Bu telefon dikkatimi çekmişti. 😁

Bir kaç incelemesini okudum güzel bir telefon bence parmak okuyucusu ekranda.
Artık istek listemde, bu arada link atmanıza gerek yok, öneri yapın yeter. Telefon Kıbrıs’tan alınacak, Türkiye’den telefon almaya niyetim yok. 😁
@PurpsDope hocam Mi Note 10 Lite 128 GB siyah modeli 3K’ya alınır mı? Yoksa Mi 9T alacağım. 😁 Bu cihaz çok hoşuma gitti. 😁

Son düzenleme:

Geri
Yukarı