4500TL Oyun Bilgisayarı(Anakart hariç)

Konu ile alakasız fakat beni yanıtsız bırakmazsınız diye düşünüyorum bu haftasonu vatanda indirim mi olacak ben mi yanlış anladım bende düşük bütçeli bir sistem toplayacakğımda önemli benim için.

@Silinen üye teşekkürler hocam. O kasa+soğutucuyu kesinlikle alacağım. Attığınız resim silinmiş ama hatırlıyorum sanırsam.

Bir de ekran kartında ASUS veya msi farkediyor mu?

Xigmatek tavsiye etmem. Zira Recep abiyle Ali abinin topladığı sistemde vardı ancak kalitesi kötüydü.

bkz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tüm isteklerini yerine getirecek canavar sistem:

Eki Görüntüle 55497

Öncelille kasa rengi yüzünden biraz fiyati yüksek onun yerine aynı kasanın siyah renginde psu dahil modeli var onu tavsiye ederim hemde daha uygun fiyata gelir. İkinci olarak günümüz oyunlarında 4 gb ram in yetersiz kalcağını düşünüyorum 8 gb tavsiyem. Geri kalan parcalar kusursuz.

@Silinen üye teşekkürler hocam. O kasa+soğutucuyu kesinlikle alacağım. Attığınız resim silinmiş ama hatırlıyorum sanırsam.

Bir de ekran kartında ASUS veya msi farkediyor mu?

Dostum acele ile attmıştım, silinmiş olabilir. Şimdi gözüküyor olması gerek.

4500 TL Monitör Klavye-Mouse Dahil Oyun Sistemi.jpg

Fark yok istediğini al. (Zotac'ı karıştırma sakın. eVGA, ASUS ve MSI arasında seçimi yap.)

@Silinen üye Ben hala göremiyorum, köşesi kıvrılmış kağıt imgesi çıkıyor :(

Şu sistem hakkında ne düşünrsün? Şu anda her olasılığı değerlendiriyorum ve bu daha iyi bir performans sunarsa bunu almayı düşünebilirim ancak senin sistemin daha iyise onu alırım.

Dosya Ekleri

• 2015-03-09 22-31-30 Ekran görüntüsü.png
    2015-03-09 22-31-30 Ekran görüntüsü.png
    40,7 KB · Görüntüleme: 416
  • 2015-03-09 22-32-01 Ekran görüntüsü.png
    2015-03-09 22-32-01 Ekran görüntüsü.png
    9 KB · Görüntüleme: 413
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı