4500TL'ye kadar oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
4500

EmreLutfi

Hectopat
Selam, bilgisayar başında yazılım ve oyun ağırlıklı olmak üzere 10+ saat durmaktayım. Rahatlık ve kullanış açısından koltuk önerilerine açığım.
Bütçem 4500TL, önerinizi yaparken artısını söylerseniz sevinirim. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Hawk kullanan biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum. Markus veya muadillerine bakabilirsiniz. Kendi iyiliğiniz ve akıl sağlığınız için hawk almayın yoksa her saniye bel kısmında bulunan yastığın araya kaçması ile uğraşabilirsiniz. Ofis koltuklarına bakmanızı öneririm.

Hawk kullanan biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum. Markus veya muadillerine bakabilirsiniz. Kendi iyiliğiniz ve akıl sağlığınız için hawk almayın yoksa her saniye bel kısmında bulunan yastığın araya kaçması ile uğraşabilirsiniz. Ofis koltuklarına bakmanızı öneririm.
hawk v5 ve hawk v6 arasında kaldım. Hangi koltuğundan memnun kalmadın

xDrive toryum mu yoksa xDrive 15'li profesyonel oyuncu koltuğu mu?

xDrive 15'li mevcut kardeşime almıştım aktif olarak kullanıyor. Boyunuz büyük, geniş oturmayı seven kısacası rahatlığınıza sadık biriyseniz kesinlikle bunu da önermiyorum. Oturma kısmı dar, boyunuz büyük ise koltuk kücük gelebilir fakat rahatlığı konusunda sıkıntı çekmemiştim tabii deri olduğu için sıkıntı da yaratabilir yaz geldiği zaman. Toryum hakkında bir fikrim yok söylemem doğru olmayabilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı