450TL Kulaklık Önerisi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada daha belirgin
Bak şimdi baya belli oldu valla caydım bu ne kafa ağrıtır :)

Logitech G Pro olan model Cloud Alpha ve GSP 300 seviyesinde ses kalitesine sahip ama konforu nasıldır bilemem. Logitech'ten hiç konforlu bir kulaklıkla karşılaşmadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Burada ses kalitesi olarak Alpha'dan biraz daha kötü olduğu söyleniyor. 600 TL civarına Cloud Alpha alınır ama 450 TL de güzel fiyat düşünün derim.

Logitech G Pro olan model Cloud Alpha ve GSP 300 seviyesinde ses kalitesine sahip ama konforu nasıldır bilemem. Logitech'ten hiç konforlu bir kulaklıkla karşılaşmadım.
İşte kişisel görüş mesela bende logitechten başka hiç bir markada rahat edememiştim. Bence vatanda falan gidip bir deneyin rahatlık çok önemli razer kraken zamanında bana zulum olmuştu mesela.

Burada ses kalitesi olarak Alpha'dan biraz daha kötü olduğu söyleniyor. 600 TL civarına Cloud Alpha alınır ama 450 TL de güzel fiyat düşünün derim.
Paylaştığın videodaki kanalın kulaklık ve kasa testleri harika. Uzun zamandır takip ediyorum.

Logitech G Pro almış bulunmaktayım. Gerçekten kullandığım en rahat ve hafif kulaklık diyebilirim, ses kalitesi iyi, dışarıdan gelen sesi baya engelliyor. Tek eksiği müzik dinlerken çok yüksek ses vermemesi fakat ses kalitesi ve dışarıdan gelen sesleri engellediği için bu eksikliğini kapattığını düşünüyorum. Yanından yedek sünger çıkmasıda ayrı bir incelik olmuş.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı