450W PSU ile 600W PSU arasındaki fark nedir?

ekremugurr1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar zalman z3 plus kasa ve PSU almayi düşünüyorum. Sistemim için 450W yetiyor ama 600 w ile 450w aynı ücrete denk geliyor. Yani demek istediğim şu eğer 600w PSU alırsam bir zararı veya faydası olur mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar zalman z3 plus kasa ve PSU almayi düşünüyorum. Sistemim için 450W yetiyor ama 600 w ile 450w aynı ücrete denk geliyor. Yani demek istediğim şu eğer 600w PSU alırsam bir zararı veya faydası olur mu ?

450 watt size yetiyorsa ve markası ve sertifikası güvenilir ise değiştirmeyin.
İleride, örneğin; GTX 980 Ti gibi bir ekran kartı takarsanız, 600 watt lık bir power alabilirsiniz.

Teşekkürler 450w alacağım sanırım
Bütçenizi söylerseniz PSU tavsiyesinde bulunabiliriz. Bu arada ben teşekkür ederim. :kedi:
Bilmiyorum forum kurallarını okudunuzmu fakat teşekkür etmeniz doğru değil, onun yerine beğen butonuna tıklamanız yazıyor kurallarda. Hatta forum içerisinde benim bu uyarıyı yapmam bile doğru değil kurallar gereği. :D
CORSAIR BUİLDER VS SERİSİ 80 PLUS 450W Güç kaynağı 148TL

Benim anladığım kadarıyla Corsair Vs 450 ile Zalman ZM600-Lx'ten bahsediyorsunuz. Bu ikisi arasında ZM600-Lx daha iyi olur.

evet corsair vs450 ile zalman z3 600W arasında kaldım bütçe olarak bunlara yakın olursa iyi olur. Kuralları nereden görebilirim bu arada ben de neden kimse cevap vermiyor diyorum

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı