470 uF 200 V kondansatör nereden bulunur?

İnternetten almak istemiyorsanız, satıcıların dükkan adreslerini bulmaya çalışabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211127-200544.jpg
    Screenshot_20211127-200544.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 26
250V da alabilirsiniz. Kondansatörler kapasite ile çalışır. Voltaj değeri ise depolama kapasitesi.
n11.com'dan 470 UF 250 V ( 470 MF 250 V ) Elektrolitik Kondansatör seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

250V da alabilirsiniz. Kondansatörler kapasite ile çalışır. Voltaj değeri ise depolama kapasitesi.
n11.com'dan 470 UF 250 V ( 470 MF 250 V ) Elektrolitik Kondansatör seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
İyi de 40 TL, hani diğer 3 parça 2.50 TL tuttu ondan diyorum. Neyse peki 250V almanın bana nasıl bir yararı olabilir?

İyi de 40 TL, hani diğer 3 parça 2.50 TL tuttu ondan diyorum. Neyse peki 250V almanın bana nasıl bir yararı olabilir?
Sonuçta uygun değerde. Başka yoksa işiniz görülür.

İyi de 40 TL, hani diğer 3 parça 2.50 TL tuttu ondan diyorum. Neyse peki 250v almanın bana nasıl bir yararı olabilir?

Etraftaki elektrikçi, elektronikçi dükkanlarına bak yoksa internetten alırsın son çare.
Bu arada güç kaynağı ses çıkarıyor muydu? Çalıştığı zaman neden anladın patlak olduğunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Etraftaki elektrikçi, elektronikçi dükkanlarına bak yoksa internetten alırsın son çare.
Bu arada güç kaynağı ses çıkarıyor muydu? Çalıştığı zaman neden anladın patlak olduğunu?
Evet, ses çıkarıyordu. Ama biraz daha süre geçince bozuldu. Zaten ondan şüphelendiğim için ilk güç kaynağını kontrol ettim. 4 tane kondansatör patlamış, kartı kontrol ettim yanık falan var mı kullanılabilir durumda mı diye, gayet de iyi durumdaydı sadece kondansatörler bozulmuş. Tabi şimdilik tam emin değilim ama muhtemelen öyle. Neyse yakında kondansatör satan 3 elektrikçi var, ikisinin elinde kalmamış. Anladığım kadarıyla da bir daha gelmeyecekmiş. 3'üncüye pazartesi bakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı