4700 TL sistem tavsiyesi

Seckinmis

Kilopat
Yer
İzmir
Arkadaşlar bulduğum 16 GB RAM'li RX 570'li Ryzen 5 2600'lü bir sistem var. 4700 TL'ye tekamul ediyor. (Tüm bileşenler ekte mevcut.) Daha iyisi toplanır mı ya da eşitini daha ucuza bulabilir miyim? Bu arada monitör dahil değil. Şimdiden teşekkür ederim:)

Alacağım sistem bu arkadaşlar. Ekte eklemeyi unutmuşum ban yiyincede yazamadım. Tavsiye ettiğiniz sistemlerde işlemciler ve ramlar düşük kalıyor o seviyeye çıkartıncada 5600-5700 civarını buluyor o yüzden onlar olmaz :)

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    25,9 KB · Görüntüleme: 70
Neden özellikle bu ikisi, GTX 1070 veya 1660 Tİ varken? RX590 varken, işlemcide R5 2600. RAM sonradan eklenebilen diğerlerine göre daha uygun bir parça. Tabii sizin kararınız.
Bu arada tekrar ceza yiyeceksiniz. Kısaltmaları büyük harfle yazın ve sosyal kurallarını okuyun.

Alacağım sistem bu arkadaşlar. Ekte eklemeyi unutmuşum ban yiyincede yazamadım. Tavsiye ettiğiniz sistemlerde işlemciler ve ramlar düşük kalıyor o seviyeye çıkartıncada 5600-5700 civarını buluyor o yüzden onlar olmaz :)
P350X kasası tek fanla gelir ekstra fan takviyesi ister. RX 570 armor modeli soğutması kötüdür çok ısınır sesli çalışır. 16 GB Tek single RAM kullanmışlar ki bu da performansta düşüşe yol açar. Bu sistemi aldıktan 2 gün sonra ekran kartım ısınıyor diye burada konu açarsınız benden söylemesi. Derseniz ki ben fan takviyesi yapacağım ekran kartının sesli çalışması umurumda değil o zaman güzel bir sistem güle güle kullanın.

P350X kasası tek fanla gelir ekstra fan takviyesi ister. RX 570 armor modeli soğutması kötüdür çok ısınır sesli çalışır. 16 GB Tek single RAM kullanmışlar ki bu da performansta düşüşe yol açar. Bu sistemi aldıktan 2 gün sonra ekran kartım ısınıyor diye burada konu açarsınız benden söylemesi. Derseniz ki ben fan takviyesi yapacağım ekran kartının sesli çalışması umurumda değil o zaman güzel bir sistem güle güle kullanın.
2x8 kullanıyorlar sistemde fan takviyesi yapicam tabi ki

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı