479 liraya Huawei Band 6 alınır mı?

KurenainoButa

Centipat
Yahu fiyat çok iyi düşmüş, aslında yeni modeli vardı kafamda ama dayanamadım aldım; yenisinde çok bir fark olacak mı?
Hala Gear S2 kullanan biriyim ama kalp takibini açınca her gün şarja takıyorum.

Benim de aklımı kurcalıyor fakat emin olamıyorum. Huawei Band 7 çıktı zaten ama şu an sadece Çin'de var. Yeni özellik olarak Always on display eklemişler en büyük göze çarpan. Geri kalanlar neredeyse aynı sayılır.

AOD özelliğini sevdiğim için muhtemelen 7'yi bekleyeceğim ben.

Rica etsem link paylaşır mısınız ürünü bulamadım.
Hepsiburada'dan aldım ürünü ama satıcı olarak hepsiburada'yı seçmelisiniz, o zaman düşüyor. Düşmüyorsa bitmiştir maalesef ki sanıyorum bitmiş. (belki ben aldım diye indirimn çıkmıyordur)
Onun yerine Mi Band 6 öneririm.
Onu beğenemedim maalesef.
Benim de aklımı kurcalıyor fakat emin olamıyorum. Huawei Band 7 çıktı zaten ama şu an sadece Çin'de var. Yeni özellik olarak Always on display eklemişler en büyük göze çarpan. Geri kalanlar neredeyse aynı sayılır.

AOD özelliğini sevdiğim için muhtemelen 7'yi bekleyeceğim ben.
Ne kadara geleceği belli değil bir de... Aod lazım saatlerde.

@KurenainoButa Ürünü kullanmaya başladınız mı? Ben 3 gün önce alıp kullanmaya başladım ancak batarya süresi bahsedildiği kadar iyi değil gibi. Tüm otomatik izlemeler açık şekilde, gün içinde birkaç kere egzersiz izleme ile yüzde 20 civarı şarj harcadı. Aldığımdan beri henüz bir kere şarj ettim belki ilerleyen zamanlarda düzelir fakat şimdilik bu performansı çok düşük geldi bana.

@KurenainoButa Ürünü kullanmaya başladınız mı? Ben 3 gün önce alıp kullanmaya başladım ancak batarya süresi bahsedildiği kadar iyi değil gibi. Tüm otomatik izlemeler açık şekilde, gün içinde birkaç kere egzersiz izleme ile yüzde 20 civarı şarj harcadı. Aldığımdan beri henüz bir kere şarj ettim belki ilerleyen zamanlarda düzelir fakat şimdilik bu performansı çok düşük geldi bana.
günlük %6 gidiyor benim ama oksijen takibi kapalı.

Konuyu hortlatacağım maalesef ki. Hocam sizce nasıl? (Sizce) alınır mı yoksa berbat bir ürün mü? Ben de almayı düşünüyorum, 1 ay alsam mı almasam mı diye kendi kendime savaş veriyorum. 😅

Konuyu hortlatacağım maalesef ki. Hocam sizce nasıl? (Sizce) alınır mı yoksa berbat bir ürün mü? Ben de almayı düşünüyorum, 1 ay alsam mı almasam mı diye kendi kendime savaş veriyorum. 😅
Batarya süresi gayet iyi.
Ekran boyutu bu tarz bilekliklere göre çok iyi.
Stres ölçümü vs. gerçekçi old. düşünüyorum.
Uykuyu da iyi ölçüyor.

Gelgelelim Huawei telefon yoksa bildirim olayı randımanlı değil maalesef, kafasına göre, uygulamaya girip uykuya tıklamazsan sonuç göstermiyor mesela. Bildirim yönünden sevemedim hiç. Diğer bildirimler için de (sms, instagram vs.) uygulama hep arkaplanda açık olmalı.

Batarya süresi gayet iyi.
Ekran boyutu bu tarz bilekliklere göre çok iyi.
Stres ölçümü vs. gerçekçi old. düşünüyorum.
Uykuyu da iyi ölçüyor.

Gelgelelim Huawei telefon yoksa bildirim olayı randımanlı değil maalesef, kafasına göre, uygulamaya girip uykuya tıklamazsan sonuç göstermiyor mesela. Bildirim yönünden sevemedim hiç. Diğer bildirimler için de (sms, instagram vs.) uygulama hep arkaplanda açık olmalı.
Peki bunu tercih eder misiniz? Yoksa başka bir bileklik mi?

Geri
Yukarı