479 liraya Huawei Band 6 alınır mı?

Peki bunu tercih eder misiniz? Yoksa başka bir bileklik mi?
Ben de kendi deneyimlerimi paylaşayım sana fikir olsun.

Şarjı bende söylenildiği kadar iyi gitmiyor. Sorun vardır belki diye sıfırladım ancak hala aynı. Tüm özellikler açık şekilde kullanıyorum. ( Otomatik ölçümler, dokunduğunda uyandırma, sürekli Bluetooth bağlantısı)
Günde 15-20 civarı şarj yediği oluyor. Yoğun kullanımda 1 haftayı zorluyor, daha üstünü göremem ben.

-Bağlantı konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım. Telefondan manuel olarak BT'yi kapatıp daha sonra açtığımda da direkt bağlanıyor.
-Bildirimlerde de hiçbir sorun yaşamadım. Her türlü bildirim anında geliyor. ( Telefonum LG.)
-Huawei Health uygulamasını arkaplanda sürekli açık tutmuyorum (son uygulamalardan siliyorum, durmaya zorlamıyorum) ama sorunsuz kullanabiliyorum.

Genel olarak kullanımdan memnunum. Bendeki tek handikabı şarj süresi. Onu da 1 hafta götürdüğü için pek dert etmiyorum. Yine alacak olsam bunu tercih ederdim. Otomatik SpO2 ölçümü önemli değilse Honor da tercih edilir arada 100 TL gibi bir fark olduğunda.

Haylou markası hakkında pek bir fikrim yok ama ortalama 1000 liraya Huawei band 7 alabilirsin. Huawei markasının ölçümleri daha doğru. Huawei almanı öneririm.

850 TL şu an asli da alinabilir gibi.

Inceleme bakim biraz Honor 7 icin.

GPS'li saat var midir bu paralara.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı