48 Saatte Yaptığım Oyun

Erdal Bakkal

Kilopat
Daha fazla  
48 Saatte "oyun yapma yarışması" gibi bir şeye katıldım. Konuyu fazla uzatmak istemiyorum. Google Drive'a yükledim oyunu aşağıda linki var oradan indirebilirsiniz. Virüs falan yoktur isterseniz tarayabilirsiniz. Düşüncelerini merak ediyorum.
Bu arada oyun için seçilen tema "Sadece bir". Ben de sadece bir mermili oyun yaptım (aslında top).

Not: Ön izleme olduğu için indirmek için sağ üst köşedeki "İndir" ikonundan indireceksiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun guzel acayip hosuma gitti. Topun fizikleri ve savastigimiz suluklar(?) tuhafima gitti. Can alma topu ile cevresel hasar topu da iyi dusunulmus. Cevre mor yerine daha iyi bir texture ile kaplanabilirdi ve tepeciklere ciktigimizda suluklar bizi takip edemiyor onun disinda belirli bir kombo/oldurmeye ulastigimizda yeni bir levele gecebiliriz gibi oneriler sunuyorum eger oyunu gelistirmeye devam edecekseniz.

Virustotal linki:Virustotal

Denemek istedim ve hoşuma gitti :D eline sağlık.

1565022723901.png

Son düzenleme:
Oyun guzel acayip hosuma gitti. Topun fizikleri ve savastigimiz suluklar(?) tuhafima gitti. Can alma topu ile cevresel hasar topu da iyi dusunulmus. Cevre mor yerine daha iyi bir texture ile kaplanabilirdi ve tepeciklere ciktigimizda suluklar bizi takip edemiyor onun disinda belirli bir kombo/oldurmeye ulastigimizda yeni bir levele gecebiliriz gibi oneriler sunuyorum eger oyunu gelistirmeye devam edecekseniz.
Tepelere gelememeli bir sorun ama oyunu Game Jam için yapıp bitirmiştim. Uğraştığım başka bir oyun var yine FPS tarzında, ama eğer beğenilirse önerilerine bakıp geliştireceğim. Bu arada kırmızı kapsüllere bir isim koymadım ama sucuk veya agent("eycınt") diyebilirsiniz.

mavi olan kısımlara gidebiliyorlar. Oyunca zıplama olmadığı için sizde mavi yerlerdesiniz.
nav.PNG

Bu arada oyunda uzun süre hayatta kalırsanız "sucukların" sarı "şapkalı" olanları geliyor.
O "kralınız gelsin" lafını diyenler için, "kralı geldi" anlamını taşıyor.

VT' ye dosyayı yükledim :)

@Erdal Bakkal ,
Oyunu henüz denemedim ama güzel gibi duruyor. Elinize sağlık :)

@24099
VT davranışsal rapor sunmadı :) Zaten tarama sonuçları da temiz diyor yani zararlı bir şey göremedim.

@Erdal Bakkal - Bilginiz olsun, analiz amacıyla internet üzerindeki birkaç analiz ortamına oyununuzu yükledim. Oralarda çalışmadı ama zaten sonuçlar temiz gözüktüğünden temiz gibi duruyor. Oyun ise güzel :D Ellerinize sağlık.

@Kaspersky Kullanıcısı Tarama sonuçları temiz çıktığına göre temiz diyebiliriz :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı