480 GB SSD önerisi

Burak05387

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Hazır sistem alacağım, sadece yukarıda gördüğünüz 3 tane SSD seçeneğim var, sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aralarından alttaki en iyisi olur ama o da düşük bir model.

Bu SSD seçeneklerini sunan sistemin kendisi de kötü olur. Linkini atar mısınız?

Hiçbiri alınmaz. Buna bakın:
Hiçbiri alınmaz birazcık abartılı olmuş sanki. Sizin attığınız daha iyi olsa da arkadaş üçünden birini seçebiliyormuş. Adatanın 630 modeli sorunlu bir model onu zaten kesin almayın. Diğer ikisi arasında ben WD'yi tercih ederdim.

Aralarından alttaki en iyisi olur ama o da düşük bir model.

Bu SSD seçeneklerini sunan sistemin kendisi de kötü olur. Linkini atar mısınız?

Kusura bakma yeni gördüm
Link bu ama ben
Anakart B450M Dragon
Ekran Kartı XFX RX570 4 GB
Kasa Frisby FC-9315G
Olarak özelleştirdim

Kusura bakma yeni gördüm
Link bu ama ben
Anakart B450M Dragon
Ekran Kartı XFX RX570 4 GB
Kasa Frisby FC-9315G
Olarak özelleştirdim

Kasa ve güç kaynağı çok kötü. Özellikle güç kaynağı asla alınamamalı. Frisby denen markadan hiçbir şey alma. Kalitesiz ürünler.

Özelleştirme seçeneklerinde B450M S2H varken B450M Dragon seçmek olmamış, üstelik daha pahalı. B450M S2H daha iyi.

480GB depolama istiyorsun sanırım, orada mis gibi WD Blue 250GB var, onu seçmen en iyisi olur.

Ben bunları yazdım da, sen yine de bu sistemi alma.

Maksimum bütçe ne kadar?

Kasa ve güç kaynağı çok kötü. Özellikle güç kaynağı asla alınamamalı. Frisby denen markadan hiçbir şey alma. Kalitesiz ürünler.

Özelleştirme seçeneklerinde B450M S2H varken B450M Dragon seçmek olmamış, üstelik daha pahalı. B450M S2H daha iyi.

480GB depolama istiyorsun sanırım, orada mis gibi WD Blue 250GB var, onu seçmen en iyisi olur.

Maksimum bütçe ne kadar?
4.300 falan ve ayrı ayrı alamam tek bir yerden almam lazım 12 taksit için

Maksimum bütçe ne kadar?
Bir şey soracam da B450M Dragon ile B450M S2H arasındaki fark ne ?
pek bilgim yok da

Geri
Yukarı