480 GB SSD tavsiyesi

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Başlıkta da bahsettiğim gibi 480 GB SSD tavsiyesi istiyorum. F/P türünde bir şey arıyorum. Şu an için WD Green ve Kioxia SSD bulabildim. Hangisi daha iyidir? Uzun ömürlü bir şey istiyorum. Başka tavsiyeniz varsa onlara açığım. Şimdiden teşekkürler.

Başlıkta da bahsettiğim gibi 480 GB SSD tavsiyesi istiyorum. F/P türünde bir şey arıyorum. Şu an için WD Green ve Kioxia SSD bulabildim. Hangisi daha iyidir? Uzun ömürlü bir şey istiyorum. Başka tavsiyeniz varsa onlara açığım. Şimdiden teşekkürler.
Bütçe nedir?

Bütçe nedir tam olarak?

Uzun ömürlü olsun diyorsanız Samsung alın derim.

SATA SSD:Samsung 500 GB 870 Evo MZ-77E500BW 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
NVMe SSD:Samsung 500 GB 980 PRO MZ-V8P500BW M.2 PCI-Express 4.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bütçe 850 TL'ye kadar.

Bütçe nedir tam olarak?
Yazmayı unutmuşum 850 TL.
Bütçeniz 10.000 TL değil mi?
Keşke. :(

SATA SSD:Samsung 500 GB 870 Evo MZ-77E500BW 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
NVMe SSD:Samsung 500 GB 980 PRO MZ-V8P500BW M.2 PCI-Express 4.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Şimdilik SATA düşünüyorum. NVMe en son. Bakacağım teşekkürler.

Hocam SSD fiyatı tuzlu. Beni aşıyor biraz bu. 850 TL bütçem var.

Son düzenleme:
Bütçe 850 TL'ye kadar.

Yazmayı unutmuşum 850 TL.

Keşke. :(

Şimdilik SATA düşünüyorum. NVMe en son. Bakacağım teşekkürler.

Hocam SSD fiyatı tuzlu. Beni aşıyor biraz bu. 850 TL bütçem var.

Daha düşük bütçeli bir şey arıyorsan bunu öneririm:

Yeni konular

Geri
Yukarı