480 GB SSD Tavsiyesi

• Konuyu başlatan xNereY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 865
@ThisisPunisher Ne kadar oldu alalı? Kaç kere değişti cihazlar? Ona göre ya iade isteyin ya da tüketici hakem heyetine başvurun.
Bende de aynı model var ve boşta 40 derecelerde geziyor. Yazma testinde ise bir süre sonra 78 dereceyi gördü. Korkudan testi iptal ettim :) Bende de 240GB modeli var. Herhalde BX500 240GB kronik sorunlu.

@ThisisPunisher Ne kadar oldu alalı? Kaç kere değişti cihazlar? Ona göre ya iade isteyin ya da tüketici hakem heyetine başvurun.
Vatan Bilgisayardan almıştım. İade sürecim geçti 3 ay oldu alalı. Bir defa değişti.

Bende de aynı model var ve boşta 40 derecelerde geziyor. Yazma testinde ise bir süre sonra 78 dereceyi gördü. Korkudan testi iptal ettim :) Bende de 240GB modeli var. Herhalde BX500 240GB kronik sorunlu.

Yine aynı kronik sorunu galiba ama garantisi umrumda değil söküp soğutma bloğu ekleyeceğim yoksa yanacak :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı