4800 TL DA sistem 4 hazır sistem önerisi

@RPM genel bir düşünceydi o, 5500XT Pulse modelinde bilinen bir sorun yok.

@Recep Baltaş Sapphire hakkında düşüncelerini yazmıştı, oradakileri okursanız anlarsınız aslında, ama hangi konuda yazdığını bilmiyorum, AMD tarafında en çok Sapphire kartlarda sorun yaşandığını söylüyordu.
@MisakiTaro sen o konuyu biliyorsan atabilir misin?

Lakin burada önermemesindeki sebep fütursuzca OC yapılması. Bu da özellikle Nitro+ modellerinde var. Pulse modelleri daha sorunsuz.

Ayrıca şimdi baktığımda cidden indirimli bir sistem diyebilirim. Yine de fiyatı 4500 civarı olsa daha iyi olurmuş.

O değil de İtopya fena şaşırttı beni. PowerBoost PSU ve kasa koymamış sisteme. :D

Bu adamı savunduğu markalar yüzünden sürekli gömüyordum, ama şu an topladığı sistem fiyatına göre güzel, hazır sistem arayan arkadaşlar bakabilir, içerisinde kötü bir parça göremedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem güzel olmuş fiyatı da bence normal ama ve lakin İtopya'nın gereksiz uzayan kargosu yetersiz elemanları ve satış sonrası destekleri sıfır olduğu için önermem. Çok kişinin satış sonrası başını yakıyorlar. Ben de dahil.

O adam linç yemez, Türkiye'deki çoğunluk çok bilgili olduğunu zannediyor.
Ona tapanlar var sen ne diyorsun. Zamanında SU630 ve SSD Plus modellerini kullandı, çok sorun yaşayan oldu ama kimse laf etmedi. Hala herkes Abdullah abi F/P sistem yapıyor falan diyor.

Geri
Yukarı