480GB SSD Önerisi

Kinston istemsizce bana güven vermiyor. Aldığım tüm Kingston flash bellekler 4-5 aya rahmetlik oluyordu eskiden. Tabii SSD'de durum bu mu bilmiyorum.
Aldığınız yer acaba gerçekten sıfır mı satıyordu onları? Yoksa kıytırık mal mı satıyordu? Kingston'un bir adı var gayet kaliteli ürünler üretiyorlar. Benim sıfır kapalı kutu aldığım 4 GB Flash belleğim 10 yaşına girdi hala taş gibi çalışıyor. Kıytırık bilgisayarcılardan aldıysanız öyle olur, onlar herşeyi sıfır satarlar zaten bozulursa sen bozmuşundur :d

Bu Crucial'in ısınma sorununu fanın önüne monte ederek çözebilirmiyim acaba? Kasam MasterCase Pro 3 ve ön fanların biri dire olarak HDD kızağına üflüyor.

Şu bellek yıllardır bozulmadı taş gibi çalışıyor hala.
kingston-flash-bellek-usb-bellek-25412_500.jpg

Aldığınız yer acaba gerçekten sıfır mı satıyordu onları? Yoksa kıytırık mal mı satıyordu? Kingston'un bir adı var gayet kaliteli ürünler üretiyorlar. Benim sıfır kapalı kutu aldığım 4 GB Flash belleğim 10 yaşına girdi hala taş gibi çalışıyor. Kıytırık bilgisayarcılardan aldıysanız öyle olur, onlar herşeyi sıfır satarlar zaten bozulursa sen bozmuşundur :d
Valla hep internetten aldım :) Belki de benim şansıma böyle oldu.
Sizce Gigabyte nasıldır? Isınma sorunu da yok araştırdığım kadarıyla.

Gigabyte'da güzel markadır ama SSD performansını bilmiyorum, kendi kullandığım HyperX Fury 3D 480 GB'ı öneriyorum size hala. O belleklerin çakma olma ihtimali var 4-5 aya bellek bozulmaz. Emin olun onlar büyük ihtimalle çakmaydı. SanDisk ve Kingston markalı 2 belleğim var 2'si de yıllardır çalışıyor hiç bir şey olmadı.

Kimi ısınıyor, kiminin TWB değeri düşük kimi şöyle kimi böyle. İşimi şansa bırakmayıp Samsung almaya karar verdim. Herkese değerli yorumlarından ötürü çok teşekkür ederim.

Sandisk 480GB kullanıyorum. Daha dün yenisini aldım oyunlarda kullanmak için. 350TL ödedim. En yüksek 40 dereceye ulaştı, o da 160GB karşılığı dosya kopyalıyordum. Onun haricinde oyunlardaki takılma sorunum çözüldü, akıcılık ve harita yükleme gecikmesi sorunları düzeldi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı