49 Mbps internette indirme hızı düşük

CaspKa

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben tarayıcıdan bir şeyler indireceğim ama internetim 3mb/sn oluyor. Sonra bir anda 500kb/sn oluyor. İnternet hızım düşüyor internetten baktım çözümlere ve pek işe yaramadı. Normalde internet hızım bayağı güzel ama tarayıcıdan bir şeyler indirmek istediğimde dediğim gibi internet hızım düşüyor yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• resim_2022-07-02_203147577.png
    resim_2022-07-02_203147577.png
    37,3 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben tarayıcıdan bir şeyler indireceğim ama internetim 3mb/sn oluyor. Sonra bir anda 500kb/sn oluyor. İnternet hızım düşüyor internetten baktım çözümlere ve pek işe yaramadı. Normalde internet hızım bayağı güzel ama tarayıcıdan bir şeyler indirmek istediğimde dediğim gibi internet hızım düşüyor yardımcı olabilir misiniz?
Normalde o download hızında en az 9 mb/sn hız almanız lazım.

Sadece tarayıcıdan indirirken mi düşüyor yoksa Steam Epic Games tarzı bir şey indirirkende düşüyor mu?

Internet Download Manager gibi araçlarla indirme yap. Ücretsiz olarak Free Download Manager de olabilir.
Teşekkürler şimdi baktım güzel bir programmış tekrardan teşekkürler

Ethernet var mı hocam PC de çünkü 49Mbps 1.30 MB veya 2.00 MB çok az bende 24Mbps var ben 2.5 MB ve 2.9 arası indirme yapıyorum.

Ethernet var ama bende nedense böyle oluyor laptop gibi kablosuz bir alet kullansam bir şey demezdim ama Ethernet'le bağlanınca bir garipsedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı