490 TL RGB klavye önerisi

Bütçe
490-500
590tl bütçen var ise kesinlikle Rampage KBR-18 MYTH Siyah öneriyorum bizzat kendim kullanıyorum. Full Mekanik RGB desteği var aşşağıya link bırakıyorum.

590tl bütçen var ise kesinlikle Rampage KBR-18 MYTH Siyah öneriyorum bizzat kendim kullanıyorum. Full Mekanik RGB desteği var aşşağıya link bırakıyorum.

Klavye çok şıkmış hocam. Aynı 1.5K'lık Msi Klavylere benziyor.

Bütçe 490 TL ama 500 olur. RGB olsun. Rampage olsa iyi olur çünkü sadece GTA V ve Roblox oynayacağım.
Bütçe artırıp veya indirim bekleyip Redragon klavyelere yönelin. Rampage kötü malzeme kalitesine ucuz ürün sunan bir firma. Ayrıca bu forumda kim Rampage öneriyor hala? Çok merak ettim açıkçası. 😅

Aman hocam sırf görüntü olsun diye kalitesiz Çin malı ürünü almayın bu fiyat bandında membran bulabilirseniz tavsiye ederim.

Az önce ürüne bende baktım hocam ancak Gençer Gaming için pek güzel yorumlar olduğu söylenemez forumda. Müşteri hizmetleri falan sıkıntılı diyorlar. Sorun yaşanmazsa en iyi tercih bence.

Hocam ben bunu alacağım ama hepsiburada'dan biri 20 günde W harfinin silindiğini söylemiş. Bu doğru mu?

Geri
Yukarı