4900 TL hazır sistem

Bu fiyata 1660 Super şaşırtıcı geldi, lütfen aldığınız yerin güvenilir oluğuna emin olun. Ayrıca işlemci ve ram darboğaz yapacaktır.
Yorumuma kızgın atanlar olmuş arkadaşlar genel yüzdelikte darboğaz gözükmüyor olabilir ama alt çekirdekler GTX 1650S ile bile darboğaza uğruyor.

SSD markası güvenilir diye biliyorum. O yüzden değistirmeyeceğim .
Evet, alınabilir bir model. Kalabilir. Hayırlı olsun :3
Burst'de var mı?

Bende okuma-yazma hızları hem 300'lerde dolaştığı için başka SSD önermye çalışıyorum.
O firmware bug'u sanırım, öyle duydum. SSD'de DRAM var. Apacer 240 alınabilir o zaman ancak gerek bulmuyorum.
Lakin bilgisayar toplama konularına bir süre etiketlemezsiniz daha iyi olur, pek moralim yok şu sıralar zira.
Ne oldu yahu, ne sinirini bozdu?
O zaman beni etiketleyin.

Moralim yok. Burayla ilgili değil. Arctic 34 almam da biraz gecikti ondan diyebilirim. :3

Ayrıca günde 20-30 konuya etiketleniyorum, topladığım bilgisayarların çoğu alınmıyor. Almayacağı belli olanlara yazmıyorum bazılar ısrarla etiketlemeye devam ediyor.

Hayır bi' de yani adama önceden 3 tane sistem toplamışım herkes beğenmiş adam tekrar tekrar tekrar konu açıyor.

Alabilirsiniz. Sorun yok, SSD kalabilir. Ancak garanti olması amacıyla Apacer 240 alabilirsin.
Moralim yok. Burayla ilgili değil. Arctic 34 almam da biraz gecikti ondan diyebilirim. :3

Ayrıca günde 20-30 konuya etiketleniyorum, topladığım bilgisayarların çoğu alınmıyor. Almayacağı belli olanlara yazmıyorum bazılar ısrarla etiketlemeye devam ediyor.

Hayır bi' de yani adama önceden 3 tane sistem toplamışım herkes beğenmiş adam tekrar tekrar tekrar konu açıyor.
Haklısın. Benim de moralimi çok bozuyor o olay :3

O zaman beni etiketleyin.
Güzel bir sistem. Lakin bilgisayar toplama konularına bir süre etiketlemezsiniz daha iyi olur, pek moralim yok şu sıralar zira.
Benim gibi mavi ekrana geç. :D

Sistem toplama kısmı adamın siniri bozuyor. En az 4 bin mesajımı buraya yazdım gerçekten sabır falan kalmadı ne zaman başka türe geçtim o günden beri pamuk gibiyim.

Geri
Yukarı