494 binlik eşit agırlık sıralamasına 518 binlik bölüm gelir mi?

JonTurk06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sıralama bekledigimden çok çok daha kötü geldi zaten çalışmamıştım ama en azından 400 bin falan bekliyordum. YBS bölümü istiyorum her üniversitede her sene sıralamasını 50-60 bin yukarı çekiyor. 494 bin sıralama ile 518 binlik Osmaniye korkut ata üniversitesine gidebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki, bilemeyiz. Gene de tercih listenize eklersiniz. Kesin yerleşmek adına da tercih listenizi 400-800 bin arası tutabilirsiniz.
YBS gelmesi çok önemli ya. Bagzı üniversitelerde halen açılmayan ve dedigim gibi her sene 50 bin yukarı çeken bir bölüm o yüzden benim sıralamalarımda Bayburt ve Gümüşhane üniversitelerini saymazsak ( çünkü gitmem buralara ) elimde sadece Osmaniye kaldı. Başka mezuna kalamam. O yüzden trenin son vagonuna binebilrsem çok güzel olacak.

Bence girebilirsin. Ama bana kalırsa bu sıralamayla tercih yapma.
Mezuna kalamam maalesef dedigim gibi. Zaten bende ders çalışma alışkanlıgı yok sevdigim bir bölüm oldugu için biran önce gidip kendimi ilgi alanımda geliştirmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
%80,%90 ihtimal ile girebilirsin. Ama sürekli bir girememe ihtimalin de var. Ona göre tercih yapmanı öneririm.

Belki, bilemeyiz. Gene de tercih listenize eklersiniz. Kesin yerleşmek adına da tercih listenizi 400-800 bin arası tutabilirsiniz.

Arkadaşın dediği gibi 400-800 bandında tercih yapman en sağlıklısı.

Sıralama bekledigimden çok çok daha kötü geldi zaten çalışmamıştım ama en azından 400 bin falan bekliyordum. YBS bölümü istiyorum her üniversitede her sene sıralamasını 50-60 bin yukarı çekiyor. 494 bin sıralama ile 518 binlik Osmaniye korkut ata üniversitesine gidebilir miyim?
çok zor gibi geliyor kankaya diğer senelere bak 720 binden 600 bine çekmiş sonra 600 binden 510kya yani çok düşük tavsiyem başka üniversiteleri ilk sıralara yaz burayı sonlara yaz gelirse gelir zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı