4K monitör önerisi

cddbaran

Femtopat
Daha fazla  
(FİYAT 4K ALT ÜST )Merhaba dostlar, 3060 Ti 12400F sistem aldım buna uygun 4K fiyat civarı nasıl bir monitör alabilirim?

Son düzenleme:
Bu sistemin 4K performansı nasıl bilmiyorum fakat ben 2K öneririm.
fiyat olarak 4k hocam 1080p yeterli

benim düşüncem fps tarzı oyunlar oynayacağın içi güzel bi 2k monitör alman daha güzel olur
Bu sistemin 4K performansı nasıl bilmiyorum fakat ben 2K öneririm. Pardon okuma özürlüsü olduğum için fiyatı çözünürlük olarak anladım.
Hocam yanlış yazmısım kusurabakmayın butce olarak 4k cıvarı olucak 3060tı ıcın 1080p onerdıler uzun donem ıcın

benim düşüncem fps tarzı oyunlar oynayacağın içi güzel bi 2k monitör alman daha güzel olur
Bu sistemin 4K performansı nasıl bilmiyorum fakat ben 2K öneririm. Pardon okuma özürlüsü olduğum için fiyatı çözünürlük olarak anladım.
Hocam yanlış yazmısım kusurabakmayın butce olarak 4k cıvarı olucak 3060tı ıcın 1080p onerdıler uzun donem ıcın

fiyat olarak 4k hocam 1080p yeterli

Bu sistemin 4K performansı nasıl bilmiyorum fakat ben 2K öneririm. Pardon okuma özürlüsü olduğum için fiyatı çözünürlük olarak anladım. Bütçeniz yetiyorsa bu iyi bir monitör.
Hocam estağrullah bende yanlış yazmıs bıraz Cogunlukla bu model ve lenovog2420 onerılıyor Sizce hangisi daha iyi gaming genden alınca ölü pixel vs durumlarda gerı ıade var mı?

evet
Beyler 4k fiyat demiyor mu?

tn panel bu kötü

Geri
Yukarı