4K Monitör Ülkemize geldi mi

smtbcr

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar 4K monitör almak istiyorum. Ülkemize geldi mi? Ben monitörden fazla anlamam bana oyuncu 4K çözünürlüklü monitör önerir misiniz? 10 gün kadar kısa bir süre içerisinde alacağım 900 TL biriktirdim. Eğer param yetmezse babam 10 gün sonra maaş alacak. Uygun ve güzel bir monitör önerir misiniz?

2K monitörler bile 2.500 TL den başlıyor hocam! ki 4K lar en az 3500-4000 TL gözden çıkarmalısınız(oyun oynamak istiyorsanız).

Buyrun hocam 2K monitör örneği 4.000 TL indirimle 3.000 TL ye falan alırsınız fakat 6-7ms tepkime süresi olduğu için oyun oynayamazsınız! http://www.vatanbilgisayar.com/Moni...ps-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=69032

Son düzenleyen: Moderatör:
4K monitörler ülkemize geldi mi? Gelmediyse en iyisi para biriktirmek. Tavsiyen için sağol ama zaten 2K monitör var.

Oyun ve videolar için. Genellikle bilgisayardan video izler ve çalışmalar yaparım. Elektrik ve Elektronik ile ilgili ve ilgilendiğim videoları izlerim. Film izlerim bilgisayardan. Bunları yapmam için lazım. Haluk hocam da 4K'nın ekran kartını zorlamayacağını söyledi. Bende zaten hevesliydim.

- - - Güncellendi - - -

İnç'i 25-30 olan TV'ler varsa onlar da olabilir.

Kardeşim oyun oynayacaksan şu anki 4k monitörleri bir geçeceksin çünkü tepkime süreleri 5ms-6ms(gördüğüm kadarıyla),film ve videoları gayet güzel izlersin!
Tavsiyem 4k monitör almamanız çünkü şu anki çıkan filmlerin %95'i 1080p daha 1440p(2k) ler bile yeni yeni çıkmaya başladı ki siz 4k monitörde tam verimiyle film izleyemiyeceksiniz 1080p de seyredeceksiniz bu senenin sonun doğruda 1440p izlemeye belki başlarsınız.Bence o çözünürlükte izleyemiyeceğiniz bir monitöre para vermek mantıksız! Bende para bol almak istiyorum diyorsanız da amenna.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı