Çözüldü 4K render alınan video Youtube'a yüklendiğinde 720p oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
YouTube Shorts'a video yüklüyorum, normalde çok kaliteliyken YouTube'a yükleyince kalite düşüyor.
4K render'lamama rağmen 720p olarak yüklüyor YouTube'a (CapCut'tan yapıp telefondan yüklüyorum).

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözünürlük düşüyor olabilir render sırasında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda neden çözünürlük düşmüyor ne yapmam lazım? Aynı şekilde bu kanalın videoları da çok HD
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

YouTube 4K olarak kendisinin işlemesi gerekli, bu işlemde bayağı bekletiyor. "VidCoder" diye bir program sayesinde 4K YouTube formatına codecleyip, süreyi kısaltabilirsin.

Hangi çözünürlükte yüklemem lazım HD olması için?

Son düzenleme:
Şuraya baksana bi.

Şuraya baksana bir.

Reis bununla alakası yok sanırım shorts olarak yüklediğim için HD ve SD yüklenince shorts tam olarak yüklenmiş oluyor.

Şuraya baksana bir.

Üstte attığım videolara baksan anlarsın zaten 1080p seçeneği var ama benim videoda yok.

CapCut'ta 4K 60FPS renderliyorum çözünürlük yazmıyor nasıl çözünürlük yapabilirim ki.
Kendi kanalıma örnek bir video yükledim bende sorun yok ve hata kayıp bile yok.
CAPCUT'da render aldım.

Ayalarım

1680407860280.png

Geri
Yukarı