4K Ultra oyun sistemi önerisi

800k Pyke

Hectopat
Şu ana kadar çıkmış ve 2 3 sene ye kadar çıkacak olan oyunları 4K Ultra ayarlarda oynayabileceğim bir sistem istiyorum. Bütçeye gelecek olursak şöyle örnek veriyim;
NVIDIA titan RTX 2500 dolar ama RTX 2080 Ti 1200 dolar ve aralarında sadece 2 3 FPS var. Tabii ki de 2080 Ti tercih ederim. Soğutmasının iyi olmasını istiyorum. Parçaların ileriye dönük olmasını istiyorum ki daha sonra parçaları yenileyebileyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç düşünmeden benim tavsiyem belli. Daha öncede forumumuzda özellikleri belirtilmiş ve tanıtımı yapılmış , internetten buldum ve diğeri de başka bir tanıtım.

Tercih nedenlerime gelince ;
En yeni ve en güncel son nesil bir işlemci, geleceği de garanti altına alan bir işlemci.
Şu ana kadar ki en yüksek çalışma frekansı olan 5,3 Ghz
8 Çekirdek ve 16 İş Parçacığı ( bu ne demek, bir aracın v12 motorlusu gibi )
Çarpan kilitsiz ve hız aşırtmaya hazır.
Wi-Fi 6 ile sorunsuz bir bağlantı, şu anki mevcut Wi-Fi bağlantılarına göre 3 kat daha hızlı.
Thunderbolt™ 3 bağlantı noktası ile tek bir kablo ile birden fazla ekrana "4K" görüntü verme zenginliği.
Ve siz bu olağanüstü ve 4 K oyunları oynarken aynı anda hiç takılmadan canlı yayın yapabiliyorsunuz.
Artık bu özelliklerde ve 20.000 - 25.000 fiyat bandında değil tercih edeceğim düşüneceğim başka bir sistem ben düşünemiyorum. Bu özelliklerle gerçekten herkesi kıskandıran ve hem oyunun hem de diğer başka işlemlerin keyfini en üst düzeyde yaşarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı