4k ve 144 hz Monitör Tavsiyesi

morgenstern

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
4k sistem topluyorum. Bir monitör tavsiyesine ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim. 144 hz olması gerekiyor.

Ekran kartımın(Asus strix 980 ti OC) 4k 144 hz'yi SLI olmadan iyi çalıştıramadığını öğrendim. 2k 144 hz monitörde daha iyi performans alırmışım. Acer XG270HU düşünüyorum şu an.

Asus Pg348q var ama bütçeni bilemiyorum. Kullandığın banka kartına göre fiyat yükselmekte ama en uygunu 4750 TL civarıydı. Ayrıca minimum 980Ti ve üstü kart ile iyi performans alınacağı söyleniyor.

2k 144 hz ile o kartla çok iyi performans alacağım söylendi. 4k 144 hz'i tek başına besleyemediği gibi fiyatlar aşırı tuzlu 2k 144hz arıyorum mümkünse 2000 tlden aşağı olsun şimdiden teşekürler.

Eğer ekran kartın Nvidia ise G-SYNC'li monitör al. Acer Free-SYNC'miş. O uygun değil ekran kartına. 2000tl altında olsun demişsin şimdi gördüm ama bu monitörü alabilirsen muhteşem olur.

ASUS PG278Q - Google'da Ara

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı