4TB taşınılabilir HDD önerisi

Bütçe
800-1000tl arası. Max 1200.

SIRINDOSCARF

Kilopat
Yer
BURSA-BANDIRMA
Daha fazla  
WD 4TB taşınılabilir disk almak istiyorum ama telefon için kullanacağım için USB Type-C olması daha çok işime yarar.

Bundan almayı düşünüyorum. Ama USB 3.2 diyor. Yani pek anlamadım Type-C mi değil mi? Type-C gibi duruyor. Eğer değilse Type-C kablo bulmam mümkün mü?

Açıkçası hızı güzel olduğunu düşünüyorum. Başka önereceğiniz model var mıdır?
İleride kafam esti içini açıp SSD takmak istedim takabilir miyim?

WD 4TB taşınılabilir disk almak istiyorum ama telefon için kullanacağım için USB Type-C olması daha çok işime yarar.

Bundan almayı düşünüyorum. Ama USB 3.2 diyor. Yani pek anlamadım Type-C mi değil mi? Type-C gibi duruyor. Eğer değilse Type-C kablo bulmam mümkün mü?

Taşınabilir HDD konusunda daha iyi marka tanımam:

Ekleme:

Bütçe 1200 TL imiş görmedim özür dilerim😊

Son düzenleme:

WD My Passport Ultra 2 TB HDD WDBC3C0020BSL Taşınabilir Harddisk Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Bu model Type-C ama 2TB 4TB modellerin fiyatı daha yüksek attığınız ürününde Micro b diyor Type-C yok galiba uyumlu kablosuda var mı bakın ama yoktur.
Taşınabilir HDD konusunda daha iyi marka tanımam:

Hocam bütçe maksimum 1200 yazmış.

@NipponChemiConKYCap bayağı pahalıymış gönderdiğin. Açıkçası ben depolaması için alıyorum. WD'nin HDD kalitesi iyi olduğu için daha çok gözüme o çarptı.

Benim attığım hakkında bir şey söylememişsiniz.

En kötü bu gönderdiğim iyi ise dönüştürücü alırım o şekilde kullanırım.

Telefon için kullanacağım bu arada. Ama ileride bilgisayara kullanırım. Şu an için telefon odaklı.

Geri
Yukarı