5.0 Bluetooth kulaklık 4.2 sürümlü IPhone'a uyar mı?

Son 1 ürün, 293₺. Alacak olan kaçırmasın. Link.
Sony'yi çok seviyorum, keza bütün ürünlerini. Ama, nedense bu fiyattaki kulaklarını beğenmiyorum. Ses iyi olabilir evet, ancak malzeme kalitesi hoş gelmiyor bana. Kulaklık padleri 1 yıl sonra erir gibi geliyor. Yanılıyor olabilirim, belki de çok kalitelidir. Ben de fikrimi belirtmek istedim.
Tabii ki çok kaliteli değil, sebebini de ürünün yurtdışındaki fiyatına bakınca anlıyorum, 40-50$ civarı. Gönül ister ki WH-1000XM3 kullanabilelim ama bu ülkede biraz zor :).
Tabii ki bu fiyatlara daha ağır ve sağlam hissettiren kulaklıklar vardır ama ürünleri gözüm kapalı kullanan bir kullanıcı değilim, dikkat ederim ve iyi bakarım ürüne. O yüzden alabildiğim meblağdaki ürünü alıp en uzun ömürlü kullanımı sağlamaya çalışıyorum.
Malzeme kalitesi olarak çok bir iddiası yok, güzel dokulu ve mat bir plastikten yapılma. Pedleri de benim kulağımı rahatsız etmedi açıkçası orta büyüklükte bir kulağa sahip biri olarak. 4-5 aydır kullanıyorum sanırım ve tek deformesi çantamda taşırken dışarı kabartmalı gri ile yazılmış SONY logosunun soyulmaya başlaması. Onun dışında bu fiyat segmentinde Sony'nin ses kalitesinden şaşmayarak alınabilecek en iyi ürünler arasında olduğunu düşünüyorum. Tabii ki tercih kullanıcıya kalmış.

Geri
Yukarı