5.000-10.000 TL telefon önerisi

Mehmettk

Picopat
Merhaba arkadaş iyi günler.
Şu an kullandığım telefon Samsung A70. telefonumdan memnunum fakat babam istiyor bu telefonu, o yüzden kendime yeni telefon almak istiyorum.
iPhone 11'i eşime aldık 3-4 ay önce denedim biraz ama pek hoşuma gitmedi ısınamadım o yüzden iPhone tercih etmiyorum.
Ek olarak bu zamana kadar Android kullandım hep. Öyle çok fazla fotoğraf çeken veya çok fazla oyun oynayan biri değilim. (ikisini de orta derecede kullanıyorum.)
Telefonum sürekli elimde çoğunlukla video izlerim (Twitch vs.) Ve sosyal medya kullanıyorum.
Muhtemelen Hepsiburada'dan alacağım önerilerinizi bekliyorum.

Ek olarak aklimdaki su dusunceye de engel olamiyorum. "Ulan bir Android'e 10 bin verilir mi?" 🤣

Şimdiden teşekkürler.

Hocam madem Android seviyorsun madem kesenin ağzını açtın 10bin vereceksin halihazırda Samsung kullanıcıymışsın hazır yeni çıkmışken S21 al bir tane ön siparişte şu an galiba 9.999 fiyatı var. Eli kulağında gelir yakında.

Hocam madem Android seviyorsun madem kesenin ağzını açtın 10bin vereceksin halihazırda Samsung kullanıcıymışsın hazır yeni çıkmışken S21 al bir tane ön siparişte şu an galiba 9.999 fiyatı var. Eli kulağında gelir yakında.
Hocam 5-10 arası dedim ama yine de tesekkür ederim inceleyecegim bilgim yoktu bu model hakkinda.
Baska varsa fikriniz yazabilirsiniz

Şu an piyasanın en iyi Android'leri senin bütçeye göre.
OnePlus 8 Pro.
Samsun S20 Ultra.
Xiaomi Mi 10 Pro.
Samsung s20.
Xiaomi MI10t.
Huawei p40/p40pro
Daha cihaz var ama bunlar en yenileri bu cihazları Turkcell mağzalarında bulabilirsin eline alıp inceleyebilirsin hoşuna gideni alabilirsin.

Şu an piyasanın en iyi Android'leri senin bütçeye göre.
OnePlus 8 Pro.
Samsun S20 Ultra.
Xiaomi Mi 10 Pro.
Samsung s20.
Xiaomi MI10t.

Daha cihaz var ama bunlar en yenileri bu cihazları Turkcell mağzalarında bulabilirsin eline alıp inceleyebilirsin hoşuna gideni alabilirsin.

Ama olmadı be işin içine Turkcell girmese iyiydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı