5.000-7.000 TL telefon önerisi

Forumdaşlar telefon almayı düşünüyorum malum fiyatlar da biraz aşıyor beni o yüzden F/P odaklı bir telefon arayışım mevcut bu konuda yönlendirebilecek arkadaşlar yorum yaparsa makbule geçer. 5-7 arası para verebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci el önerim sırasıyla A52s, bulunabilirse A73 ve A72. Sıfır olarak A32 önerebilirim fakat ilk önerdiklerimin temizleri bulunabilirse çok daha avantajlı.

Hocam yeni çıkan casper via f30 plus modeline bakabilirsin bende 1 aydır kullanmaya başladım tasarım olarak güzel performans olarak da keyif aldığım bir telefon pil oranı bana yetiyor . ,İncelemeni tavsiye ederim.

Forumdaşlar telefon almayı düşünüyorum malum fiyatlar da biraz aşıyor beni o yüzden F/P odaklı bir telefon arayışım mevcut bu konuda yönlendirebilecek arkadaşlar yorum yaparsa makbule geçer. 5-7 arası para verebilirim.

2. el redmagic 5G vereyim 5500e Snapdragon 865 işlemci içinde fan var.

Size önerim 4 gb ramli telefon almayın. Gerçekten kasıyor. Redmi note 11 kullandım ve redminin işlemcisin eski telefonum olan A50den iyi olmasina rağmen ramdan dolayı aşırı kasıyordu. Arayüzü de çok kötü. Ayrıca bir süre Samsung Galaxy M13 kullandım ve çok kötü bir telefon. Bu iki telefonu almamanı öneririm. Samsung A52 veya 2. El A53 iyi bir seçim olabilir. Samsung kaliteli telefon üretiyor. Arayüz olarak da oneplus ile one ui çok iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı