5.000 TL bisiklet önerisi

Basit ve ucuz derseniz papuçlarda uzun süre gidebilir. Kaliteli papuclar var. Ama düz disk freni kimsenin tavsiye edeceğini sanmıyorum.

Bu ne ya emekli dayı bisikleti gibi. Bir Salcano bayisine gidip v frenli ucuz bir dağ bisikleti alırdım. Bisiklet forumlarında iş saplantıya dönmüş. Yok hidrolik fren, yok alüminyum, yok tarağı bezi kaskı. Bisiklet işte altı üstü. Ucuzunu al geç

Salcano NG650 model bisiklet kullanan bir arkadaşımın bisikletini kullanmıştım ama çok beğendiğimi söyleyemem.

Mosso'ya bakın. Lastikleri harici memnunum.

Şu modeli buldum fiyat olarak biraz daha pahalı ama fena durmuyor. Sanırım en iyisi benim mağazaları dolaşmam olacak, bütün modeller birbirine benziyor. 😃

Full Shimano tercih edin.
Şu modeli buldum fiyat olarak biraz daha pahalı ama fena durmuyor. Sanırım en iyisi benim mağazaları dolaşmam olacak, bütün modeller birbirine benziyor. 😃
Kesinlikle mağazadan test edin sonra istediğiniz yerden alırsınız.

Bu ney ya emekli dayı bisikleti gibi. Bir salcano bayisine gidip v frenli ucuz bir dağ bisikleti alırdım. Bisiklet forumlarında iş saplantıya dönmüş. Yok hidrolik fren, yok alüminyum, yok tarağı bezi kaskı. Bisiklet işte altı üstü. Ucuzunu al geç
Efendim gerçektende önemli özellikler. Bisiklet v fren olmaz bundan sonra disk (fiyat ne olursa olsun çünkü v frene her ne kadar özen gösterseniz de zamanla jant yamularak fren kollarına yani pabuçlara değecek ve yavaşlatacaktır). Alüminyum kısmı ise fiyata bağlı gerçekten o fiyatlara çıkabiliyorsanız çok rahat ettirir. Tarz işi de kişiye bağlı zevkler ve renkler derim

Efendim gerçektende önemli özellikler. Bisiklet v fren olmaz bundan sonra disk (fiyat ne olursa olsun çünkü v frene her ne kadar özen gösterseniz de zamanla jant yamularak fren kollarına yani pabuçlara değecek ve yavaşlatacaktır). Alüminyum kısmı ise fiyata bağlı gerçekten o fiyatlara çıkabiliyorsanız çok rahat ettirir. Tarz işi de kişiye bağlı zevkler ve renkler derim

Hocam bu bisikletlerin belli bir süre garantisi var değil mi?

Geri
Yukarı