5.000 TL monitör önerisi

Bütçe
5.000 TL
Bütçeyi bir tık daha arttırsam bu 2 monitör niyetine alınabilir mi?

Oyun için evet ama yayın için 2 monitör yerini alamaz. 2 ayrı ekran farklı tek ekran farklı.
Eski bir ekran var, onu yayıncı ekranı olarak kullanabilirim diye düşünüyorum hocam.

Eski bir ekran var, onu yayıncı ekranı olarak kullanabilirim diye düşünüyorum hocam.

VA panel, bolca ghosting ve Black smearing içeren bir model.
Oyun için alınmaz o monitör.

SyncMaster P2270HD modeli marka Samsung.

VA Panel ghosting yapar. Oyunda gece olduğunda her şey bir birine girer. Gündüz geçen oyunlar oynayacaksanız ve simülasyon oyunlarıysa alınabilir sadece. Onun dışında IPSten şaşmayın. VA pişmanlıktır.

Bu fiyatlara bunun daha düzgünü var mıdır?
Maalesef.
Oyun için alıyorsan ips panel almalısın yakın zamanda vg27aq nun stoğu vardı ancak bitmiş onu bekleyebilirsin genelde 7.5k civarı oluyor.
Onun dışında ips lerin durumu belli.
Benim önerim 1080p alman.

Maalesef.
Oyun için alıyorsan IPS panel almalısın yakın zamanda VG27AQ'nun stoku vardı ancak bitmiş onu bekleyebilirsin genelde 7.5k civarı oluyor.
Onun dışında IPS'lerin durumu belli.
Benim önerim 1080p alman.

Tamam hocam, zaten yazın ortasına doğru alacağım fakat benim almayı düşündüğüm sistem 1080p de darboğaz yapıyor o yüzden 2K istiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı