5.000 TL telefon önerisi

TRgt

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi 5000TL civarı bütçem var. Oyunla çok fazla işim yok sosyal medyada zaman geçiriyorum en önemli etken de kamerası. Önerileriniz varsa sunabilirsiniz. Teşekkürler.

Bu bütçede bunlar alınabilir.

Kamerası önemliyse özellikle de gece kamerası, 500-600 daha çıkabiliyorsanız Samsung tercih etmek mantıklı. Ben de bu sebeple A33 siparişi verdim. Benim de oyunla işim olmadığı için işlemcisinin Exynos olmasına takılmadım, sosyal medya için her türlü yeterli. Dediğim gibi kamerası ve 4 yıl android, 5 yıl güvenlik güncellemesi alacak olması, arayüzü, Super Amoled ekranı gibi birçok artısı var.

Geç oldu kusura bakmayın cevaplarınız için teşekkür ederim. Dediğiniz telefonlara baktım ben de ama son zamanlarda fiyatının o kadar artması ve o paraları hak etmemesi aşikar bir konu. İkinci el temiz bir iPhone X almak en mantıklısı duruyordu. Onu da yapamazsam bekleyip sıfır daha iyi bir telefon almayı düşünüyorum.

Geç oldu kusura bakmayın cevaplarınız için teşekkür ederim. Dediğiniz telefonlara baktım ben de ama son zamanlarda fiyatının o kadar artması ve o paraları hak etmemesi aşikar bir konu. İkinci el temiz bir iPhone X almak en mantıklısı duruyordu. Onu da yapamazsam bekleyip sıfır daha iyi bir telefon almayı düşünüyorum.
Face id'sine,bataryasına vs. bakarak alabilirsiniz hocam. Face idler o telefonda kronik haberiniz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı