5.000 TL telefon önerisi

Bütçe
5000

Kaganizms

Yoctopat
Daha fazla  
5k bütçeyle en iyi hem günlük kullanımda hem de oyun performansında iyi olması gereken bir telefon arıyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Nord N10 oyun performansı olarak bunlara göre geride kalan bir model.
Çok geride değil, hatta aynı sayılır M23'teki 750G'ye kıyasla. Tabii M23 daha güncel bir cihaz olduğu için bir şey diyemem, o da güzel telefon ve alınabilir.

Realme 8'i Helio G95'ten ve Realme UI'dan ötürü sevmiyorum ve öneresim gelmiyor.

Çok geride değil, hatta aynı sayılır M23'teki 750G'ye kıyasla. Tabii M23 daha güncel bir cihaz olduğu için bir şey diyemem, o da güzel telefon ve alınabilir.
Doğru GPU'ları karıştırmışım. Adreno 619, 619L modelinden biraz daha iyi.

Realme 8'i Helio G95'ten ve Realme UI'dan ötürü sevmiyorum ve öneresim gelmiyor.
G95 verimsiz olsa da güçlü bir yonga. UI konusunda da Android tarafında en iyileri Samsung ve OnePlus.
OnePlus artık Oppo'ya bağlı ama. Realme UI da ColorOS tabanlı bir arayüz. OxygenOS ve ColorOS'un birleşeceği söyleniyordu sonradan Oppo geri adım attı. OxygenOS giderse OnePlus cihazlarının espirisi kalmaz.

Yaşadığım yerde pasaport kayıtlı cihazlar var, XR 5000 civarı satılmakta şuan.
Konu sahibine pasaport kaydı için 2730 TL gerekiyor. Pasaportu yoksa pasaport da edinmesi gerekiyor. O kadar para verene kadar da TR kayıtlı iPhone XS Max, hatta 11 alırsın. Ama her halükarda konu sahibinin bütçesini aşıyor.

Geri
Yukarı