5.000TL bilgisayar önerisi

Bütçe
5000
Monitör için biraz yukarı çekmeye çalışırım. Bu sisteme 1050 Ti takınca beni üzer mi? Yoksa uzun süre götürür mü?

Şimdilik üzmez ama dediğiniz gibi ileriki zamanlarda ekran kartı stokları geldiğinde ve fiyatları düştüğünde daha yeni nesil olan RTX 2060 gibi bir kart takarsanız çok daha iyi olur.

İşlemci çok iyi bir işlemci. Bu işlemciyi ekleyebilmek için kıstım monitörden. RAM'ler 3600 MHz OC olabilir. Çok daha güçlü olur sistem. 1050 Ti ile seni üzmez. İlerde daha iyi ekran kartı takabilirsin.
Çok teşekkür ederim.
Şimdilik üzmez ama dediğiniz gibi ileriki zamanlarda ekran kartı stokları geldiğinde ve fiyatları düştüğünde daha yeni nesil olan RTX 2060 gibi bir kart takarsanız çok daha iyi olur.
1050ti ı alamazsam arkadaşımdan APU sistemi alıp ilerde 2060 takabilir miyim ?

Son düzenleme:
İstediğim performans; 4-5 sene sonra da çıkmış oyunları düşük grafiklerde birkaç ayarla oynatabilmesi. Öyle her oyunu Ultra'da oynatsın gibi isteklerim yok ama beni bu konuda üzmesin. Bunlar olmaz ise alabileceğim kartlar neler?

1050 Ti bile kurtaramayabilir niyetiniz buysa. En az 1650S öneririm.

APU işlemciyi alsam stoklar düzelince de 1660super alsam ryzen 5 3600 almadığım için üzülür müyüm? Siz ne yapmamı önerirsiniz ?

3600 değil 5600X. 5600X kat kat daha performanslı ve ileriye dönük bir işlemci. Bana kalırsa 5600X+ucuz bir ikinci el ekran kartı almanız, daha sonra GTX 1660S ile güncellemeniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı