5.500 TL'ye kadar Airfryer tavsiyesi

pinkward

Hectopat
Selam arkadaşlar,
Airfryer almaya karar verdik. 4 kişilik bir aileyiz. Xiaomi 3.5l biraz küçük kalabilir diye düşündüm. Bana airfryer önerebilecek arkadaşlar var mıdır? Bütçe duruma göre çıkar. Çok çok iyiyse 4-5.5kyı zorlarım problem değil. Yeter ki iyi olsun. Tefal, karaca, Philips arasında gidip geliyorum. Kullananlar varsa desteklerine ihtiyacım var.
Teşekkürler.

Temizliği nasıl? Bazı airfryerların temizliği çok zormuş. İçinden üstünü temizlemesi vs. Sesli mi çalışıyor?
Temizliği kolay. İçindeki ızgara deniyor sanırım tabanı çıkıyor. Makinede yıkanabiliyor. Biraz sesli çalışıyor ama bu normal sanırım. Eviniz 1+1 değilse diğer odalarda duymazsınız sesi asla. İlk çalıştırmada plastik kokusu geliyor o da normalmiş ilk çalıştırma için sonra geçiyormuş. (Ki deneyimledim ben bunu. Şuan koku yok.)

Temizliği kolay. İçindeki ızgara deniyor sanırım tabanı çıkıyor. Makinede yıkanabiliyor. Biraz sesli çalışıyor ama bu normal sanırım. Eviniz 1+1 değilse diğer odalarda duymazsınız sesi asla. İlk çalıştırmada plastik kokusu geliyor o da normalmiş ilk çalıştırma için sonra geçiyormuş. (Ki deneyimledim ben bunu. Şuan koku yok.)
Tek haznesi büyük mü peki şimdi diğerleri daha geniş ama bu bölmeli ya bütün tavuk sığmaz muhtemelen ama yarım tavuk sığar sanırım?

Kullandınız mı?
Aynı markanın 4.7 lt olanını kullanıyorum 3 aydır. Çok memnunum.

O bütçelerde başka marka bakma derim. Philips ve Cosori şuan airfryer piyasasında en çok tercih edilen ve en kaliteli ürünleri üreten 2 marka. Cosori'nin attığım modelini araştır, gerçekten harika bir cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı