5-6 bin TL ekran kartı önerisi

Reis o kartı 5'e alsam olmaz mı?

Hocam şöyle söyleyeyim o kartın gerçek maximum değeri 3K hatta belki daha düşük sıfır 2060 fiyatları zaten 3.500 seviyelerinde normalde ve sen 2 sene kullanılmış 2060a 5-6k vermek istiyorsun. Girme o topa hocam bende dahil bir sürü kişi piyasanın düzelmesini bekliyor 6K ya dediğim gibi o kartın 3 katı performans veren 3070 alabilirsin. Ama şöyle de bir gerçek var ne zaman düzeleceği belli değil ETH ve miningin düşmesi lazım ne zaman düşer tabii kimse bilmiyor. Bu yüzden piyasada ekran kartı yok olmayınca da o fotoğrafdaki gibi uyanık arkadaşlar gerçek değeri 3K bile etmeyecek kartları piyasada ekran kartı yok diye 6 7klara okutmaya çalışıyor. Ancak diyorsanız ben beklemek istemiyorum size kalmış ancak hem kendinize hem paranıza yazık edersiniz.
@The Theseus komik olan nedir hocam bize de söyleyin beraber gülelim.

Hocam şöyle söyleyeyim o kartın gerçek maximum değeri 3K hatta belki daha düşük sıfır 2060 fiyatları zaten 3.500 seviyelerinde normalde ve sen 2 sene kullanılmış 2060a 5-6k vermek istiyorsun. Girme o topa hocam bende dahil bir sürü kişi piyasanın düzelmesini bekliyor 6K ya dediğim gibi o kartın 3 katı performans veren 3070 alabilirsin. Ama şöyle de bir gerçek var ne zaman düzeleceği belli değil ETH ve miningin düşmesi lazım ne zaman düşer tabii kimse bilmiyor. Bu yüzden piyasada ekran kartı yok olmayınca da o fotoğrafdaki gibi uyanık arkadaşlar gerçek değeri 3K bile etmeyecek kartları piyasada ekran kartı yok diye 6 7klara okutmaya çalışıyor. Ancak diyorsanız ben beklemek istemiyorum size kalmış ancak hem kendinize hem paranıza yazık edersiniz.
Uzun uzun da yazmış.

@The Theseus komik olan nedir hocam bize de söyleyin beraber gülelim.

Çok teşekkür ederim. Biraz daha bekleyeceğim.

Neden yaz mıyım hocam derdiniz ne arkadaş 6.000 TL 2060'a vermeyi düşünüyor yazmayayım da alsın mı?
Çok teşekkür ederim. Biraz daha bekleyeceğim.
Piyasanın düzelmesini beklerseniz daha çok beklersiniz söyleyeyim. ETH bu fiyatlarda iken piyasada ekran kartı bulmanız (hadi buldunuz uygun fiyata bulmanız) imkansız. ETH 2.0 ile PoW sisteminden PoS sistemine geçilecek olması kullanıcıları rahatlatacak fakat onun da ne zaman olacağı belirsiz. O fiyatlar eskide kaldı siz bulduğunuz temiz bir 2060'ı alın geçin.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    265 KB · Görüntüleme: 31

Yeni konular

Geri
Yukarı