5-6 bin TL Gaming laptop önerisi

Baranb9876

Decapat
Arkadaşlar ben 5-6 bin TL civarında 2. el sıfır yoktur diye düşünüyorum. 1660 Ti'lı laptop arıyorum, bilenler ilgilenenler yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğin paraya 1660 Ti sahibi bir laptop bulamazsın (0 olmak koşuluyla)

Bunu tavsiye ederim. En azından söylediğin bütçeye uymuş oluyoruz.

Bu fiyata 1660ti zor. Kampanya denk gelirse belki. Min 6400 liradan başalar. Onlar da ryzen li olur. Onun da darboğaz olma durumu olduğu söyleniyor. İ5 lisi de şu an hp var hepsiburada da 6599. Onda da ısınma olabilir. Geçen haftalarda gelseydin i7lisini bile alabilirdin belki ama iki günde laptopları ortalama 500-800 lira gazladılar. Virüs geçsin Kur düşer diyorsan bekle acelen varsa bütçeyi artır yada ekran kartından feragat et heosiburada da indirimli olan cihazlara bak.

Ryzenli asus

Hp

MSI
Hatta risk severim ekran kartından da feragat ederim diyorsan yeni çıkan bir marka var
i7 +1650+16 gb ddr4 2666mhz +256 NVMe M2 ssd 6097 tl
Game garaj
Denersen görüşlerini bizimle paylaşmanı da önemle rica ederim. 😏

Son düzenleme:
Bu fiyata 1660ti zor. Kampanya denk gelirse belki. Min 6400 liradan başalar. Onlar da ryzen li olur. Onun da darboğaz olma durumu olduğu söyleniyor. İ5 lisi de şu an hp var hepsiburada da 6599. Onda da ısınma olabilir. Geçen haftalarda gelseydin i7lisini bile alabilirdin belki ama iki günde laptopları ortalama 500-800 lira gazladılar. Virüs geçsin Kur düşer diyorsan bekle acelen varsa bütçeyi artır yada ekran kartından feragat et heosiburada da indirimli olan cihazlara bak.

Ryzenli asus

Hp

MSI
Hatta risk severim ekran kartından da feragat ederim diyorsan yeni çıkan bir marka var
i7 +1650+16 gb ddr4 2666mhz +256 NVMe M2 ssd 6097 tl
Game garaj
Denersen görüşlerini bizimle paylaşmanı da önemle rica ederim. 😏
Usta şuanlık beklemedeyim benim istediğim ve sürekli oynayacağım tek oyun pubg bu yüzden 1650 nin altına düşmek istemiyorum ekran kartında
Dediğin paraya 1660 Ti sahibi bir laptop bulamazsın (0 olmak koşuluyla)

Bunu tavsiye ederim. En azından söylediğin bütçeye uymuş oluyoruz.
Usta şuanlık beklemedeyim benim istediğim ve sürekli oynayacağım tek oyun pubg bu yüzden 1650 nin altına düşmek istemiyorum ekran kartında
Şu iki üründen birini alabilirsiniz.
(ilk ürünü şiddetle tavsiye ederim.)
1 - 2
Kanka ilk ürün deli dehşet ama parasıda öyle... benim oynayacağım tek oyun pubg olacak onda kasmadan akıcı ama üstün bi akılık yani 90-100 fps altı düşmek istemediğim için 1660ti olsun diyorum

Sadece PUBG demişsin ya sadece bunu oynayacağına emin misin ? Yeri gelir de sıkılırsan ne olacak ? Kendini PUBG olarak kısıtlama ama Online oyunlara focuslandığını varsayıyorum bu durumda bir tık daha para biriktirip 1660'lı bir laptop alman iyi olur senin adına.

Sadece PUBG demişsin ya sadece bunu oynayacağına emin misin ? Yeri gelir de sıkılırsan ne olacak ? Kendini PUBG olarak kısıtlama ama Online oyunlara focuslandığını varsayıyorum bu durumda bir tık daha para biriktirip 1660'lı bir laptop alman iyi olur senin adına.
Kanka ben profossional pubg oyuncusuyum alıcağım pc yi sadece pubg oynayacağım ama yeri gelir farklı oyunlarda oynarım tabiki ama önceliğim çok yüksek oranda pubg bende zaten 1660 lı pc diyorum ya ama oda kesmiyor beni ben 1660ti li laptop istiyorum işte

Kanka ben profossional pubg oyuncusuyum alıcağım pc yi sadece pubg oynayacağım ama yeri gelir farklı oyunlarda oynarım tabiki ama önceliğim çok yüksek oranda pubg bende zaten 1660 lı pc diyorum ya ama oda kesmiyor beni ben 1660ti li laptop istiyorum işte
O halde en mantıklısı senin yazı beklemen olacaktır. Ya da İncehesap üzerinden ''Gaming Gecesi'' adlı indirim etkinliğini takip edebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı