5 ayda 80'e yakın net yapılır mı?

damndaniel

Kilopat
Malum sınava 5 ayda kaldı ve ben tam ders çalışma düzenimi oturtamadım, hep bir aksilikler çıktı.
1642520119887.png

Hedefimdeki eşit ağırlık sıralamasına ortalama bu netlerle gidildi ve bende ortalama böyle net civarı yapmak istiyorum. Sizce 5 ayda bu netlere ulaşılabilir mi?

1642520119887.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@damndaniel, anlıyorum. TYT kısmını bir şekilde halletseniz bile AYT'nin yetişeceğini sanmam. Gene çalışmanızı bırakmayın, çalışın ancak mezuna kalma riskiniz de tabii ki var. Bunu da göz önünde bulundurman lazım.

@damndaniel, anlıyorum. TYT kısmını bir şekilde halletseniz bile AYT'nin yetişeceğini sanmam. Gene çalışmanızı bırakmayın, çalışın ancak mezuna kalma riskiniz de tabii ki var. Bunu da göz önünde bulundurman lazım.
Hedefim aslında eşit ağırlıkta 120 bine girmek ve kime danışırsam 5 ayda ulaşabileceğimi söylüyorlar. Ne düşünüyorsunuz ?

@damndaniel, hocam tabii ki imkansız değil. Ancak rakipleriniz 2-3 saat çalışıyorken sizin 6-7 saat çalışmanız gerekebilir. TYT için 40-45 net yaptığınızı söylediniz, bu demek oluyor ki TYT Matematik için netleriniz büyük ihtimalle 5-6.

TYT Matematik'te daha ilk 12 konu bile bitmemişken AYT Matematik'te pek başarılı olacağınızı sanmıyorum açıkçası. Benim düşüncem bu yöndedir.

@damndaniel, hocam tabii ki imkansız değil. Ancak rakipleriniz 2-3 saat çalışıyorken sizin 6-7 saat çalışmanız gerekebilir. TYT için 40-45 net yaptığınızı söylediniz, bu demek oluyor ki TYT Matematik için netleriniz büyük ihtimalle 5-6.

TYT Matematik'te daha ilk 12 konu bile bitmemişken AYT Matematik'te pek başarılı olacağınızı sanmıyorum açıkçası. Benim düşüncem bu yöndedir.
Peki açığımı diğer derslerden kapatma olasılığım var mıdır Örneğin: Edebiyat, Sosyal gibi ?

@damndaniel, bir şekilde kapatılır ama bayağı yüksek yapmanız gerekir. Kaldı ki diğer dersleri çok iyi yapıp Matematik yapamamak da adamı üzer. Ben bunun için ekstradan bir sene daha mezuna kalır, hedefimi yüksek tutardım şahsen.

Geri
Yukarı