5 ayda üniversite kazanılır mı?

AssassinSlayer

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Gemi Makine işletme mühendisliği öğrencisi
12. sınıfım sayısal bölümüm yaklaşık 370-390 arası puan istiyorum seneye başlarken gayet iyi bir şekilde başlasam da maalesef benim için berbat gidiyor. 2-3 aydır ve kazanmayacak korkusu gayet sardı bu benim hatamın olduğunun farkındayım ama kazanmak içinde gece gündür çalışmaya razıyım. Şimdi bilgilerimden bahsedeyim TYT matematik 2-3 konu hariç gayet iyi denemelerde 15-20 arası net çıkartıyorum Türkçede de 25-6 gibi bir şeyler çıkıyor. Fizikten'de bilgim var 3 soru falan yapıyorum biyolojim kalıtım hariç eksiğim çok kimyamda da eksikler var bunları her gün düzenli çalışarak istediğim üniversiteyi kazanabilir miyim?
(AYT 0 ım)

Edit: Belirttiğim dosya ekinde günde 6 saat çalışarak tamamlanabildiğini görüyorum ben buradan coğrafya felsefe ve tarihe çalışmiyacağım

Hedef üniversite:
Yıldız teknik.
Piri reis(vakı)
Bölüm: Gemi makine mühendisliği.

Dosya Ekleri

• Adsız11.png
    Adsız11.png
    44,9 KB · Görüntüleme: 67
Son düzenleme:
Günde 6 saat çalışarak mayıs'ın 11'inde gayet rahat bir şekilde bitirdiğimi görüyorum yaklaşık 1 ay sürem kalıyor orada da soru çözümü ve deneme çözerek geçirirsem olabileceğini düşünüyorum.

12. sınıfım sayısal bölümüm yaklaşık 370-390 arası puan istiyorum seneye başlarken gayet iyi bir şekilde başlasam da maalesef benim için berbat gidiyor. 2-3 aydır ve kazanmayacak korkusu gayet sardı bu benim hatamın olduğunun farkındayım ama kazanmak içinde gece gündür çalışmaya razıyım. Şimdi bilgilerimden bahsedeyim TYT matematik 2-3 konu hariç gayet iyi denemelerde 15-20 arası net çıkartıyorum Türkçede de 25-6 gibi bir şeyler çıkıyor. Fizikten'de bilgim var 3 soru falan yapıyorum biyolojim kalıtım hariç eksiğim çok kimyamda da eksikler var bunları her gün düzenli çalışarak istediğim üniversiteyi kazanabilir miyim?
(AYT 0 ım)

Edit: Belirttiğim dosya ekinde günde 6 saat çalışarak tamamlanabildiğini görüyorum ben buradan coğrafya felsefe ve tarihe çalışmiyacağım.

Hedef üniversite:
Yıldız teknik.
Piri reis(vakı)
Bölüm: Gemi makine mühendisliği.

Durumun fena değil bence moralini bozma. Sınava kadar kalan sürede AYT'ye çok daha ağırlık ver çünkü AYT daha önemli. Biyolojide de sistemlere önem versen iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı